واقعیت مجازی

تور مجازی (Virtual Reality) یک مجموعه اطلاع رسانی چند رسانه‌ای با جلوه های تصویری ویژه و پکیج کاملی از انواع اطلاعات مختلف قابل ارائه به مخاطبان است و شامل نماهای فراگیر ۳۶۰ درجه متصل به هم از یک مکان می باشد. بینندگان می‌توانند با چرخاندن، بزرگنمایی تصاویر یا جابجایی بین نقاط عکس برداری شده به صورت شبیه سازی شده در آن مکان حرکت کنند و تمام جزئیات و زوایای موجود در مکان مورد نظر را مشاهده کنند. عکسها و فیلمهای ۳۶۰ درجه، گفتار و توضیحات صوتی و موسیقی، اطلاعات متنی، عکسهای ثابت به صورت تکی یا گالری تصاویر، کلیپهای ویدیویی، پخش زنده (live streaming)، نقشه جغرافیایی، پلان ساختمان، صفحات وب، لینک به انواع فایل و اشتراک گذاری در انواع شبکه های اجتماعی از انواع رسانه و فرمت‌های اطلاعاتی قابل ارائه در تور مجازی هستند که همه در یکجا جمع شده و همراه با انیمیشن و جلوهای بصری و گرافیکی ویژه و دهها قابلیت فنی و کاربردی  به مخاطبان ارائه می شوند.

این تکنولوژی بنا بر نیاز مشتری در سه قالب عکس ۳۶۰ درجه ، فیلم ۳۶۰ درجه و فضای مدلسازی طراحی و اجرا می گردد.

ساخت واقعیت مجازی مبتنی بر عینک واقعیت مجازی برای صنایع ، فروشگاه ، هتل ها ، مراکز اداری و تجاری و… می تواند نقش محوری ایفا نماید.


طراحی اپلیکیشن واقعیت مجازی

طراحی اپلیکیشن واقعیت مجازی با کمک جدیدترین و پیشرفته ترین زبان های برنامه نویسی در دنیا و همچنین با توجه به نیازهای سفارشی شما در زمینه خدمات واقعیت مجازی، با کمک دو نمایش دهنده (پلیر) همزمان عکس سه بعدی و فیلم ۳۶۰  در حوزه واقعیت مجازی مبتی بر گوشی موبایل و عینک واقعیت مجازی انجام می شود.


فیلم ۳۶۰

فیلم ۳۶۰  رسانه ای کاملا جدید در صفحه های نمایش امروز می باشد. در فیلم ۳۶۰ ، کاربر بر محتوا احاطه دارد. این نوع فیلم سیال، همه جانبه و اکتشافی می باشد . واکنون دیگر این نه واقعیت مجازی بلکه زندگی واقعی می باشد که بطور کامل ثبت می شود.


عکس ۳۶۰

درعکاسی ۳۶۰ ، تصویر گرفته ‏شده بر روی یک کره یا مکعب که از قبل نقشه‏ برداری‏ شده مونتاژ می‏ شود ، بطوری‏ که بیننده در نقطه مرکزی تصویر قرار می‏گیرد و برای او این حس ایجاد می‏شود که در میان تصویر قرار گرفته است.


بخش های اصلی اپلیکیشن واقعیت مجازی

اشتراک گذاری

پس از اینکه اپلیکیشن شما در جامعه منتشر شود، با توجه به تمایل کاربران برای اشتراک گذاری محتوای عکس و ویدئوی ۳۶۰ درجه، قابلیت اشتراک گذاری بر حسب سناریوهای مختلف تعریف و پیاده سازی میگردد.

تالار اصلی

تالار اصلی در واقع ویترینی برای نمایش محتوای واقعیت مجازی می باشد. شاخص نمایش ویدئو در این صفحه، از اصلی ترین موضوعات قابل توجه می باشند.

دسته بندی مطالب

با توجه به اینکه معمولا اپلیکیشن های واقعیت مجازی، محتوایی متنوع را پوشش می دهند، بنابراین ساختاری مناسب برای دسته بندی مطالب باعث افزایش بازدید محتوا توسط کاربران و افزایش سطح کاربرپسندی اپلیکیشن می شود.

نمایش دهنده (پلیر) قوی

از اصلی ترین امکانات فنی در اپلیکیشن واقعیت مجازی، وجود نمایش دهنده قوی در آنها می باشد. عملکرد نمایش دهنده قوی در اپلیکیشن ارتباط مستقیم با رضایت کاربران دارد.

جستجو و فیلتر

جستجو در بین هزاران ویدئوی واقعیت مجازی قطعا کار ساده ای نیست. با وجود فیلترهای پیشرفته می توان کاربر را تا دستیبانی به محتوای مورد نظر دنبال و رضایت کاربر را جلب کرد.

مشخصات ویدئو

بیان مشخصات ویدئو به همراه امکان کامنت گذاری می تواند کیفیت محتوای آپلود شده را تایید یا رد نماید.


نمونه کار تورهای مجازی 

تور مجازی آقای سنگ

  • فناوری واقعیت مجازی می تواند مرز بین واقعیت و دنیای مجازی را به کمترین حد خود رسانده بطوریکه شخص احساس می کند در همان محیط مجازی قرار گرفته و لذا نسبت به وقوع اتفاقات در دنیای مجازی واکنش نشان می دهد.

  • جاذبه های گردشگری زیادی وجود دارند که کاربران می توانند قبل از حضور فیزیکی در آنجا با قابلیت هایی که تصاویر واقعیت مجازی در اختیارشان قرار می دهد ، بازدیدی کاملی داشته باشند.

  • VR به سرعت در حال تبدیل شدن به بخشی حیاتی و موثر در نحوه آموزش و یادگیری می باشد. در حال حاضر هزاران ویدیوی آموزشی VR در اینترنت وجود دارند که هر روز بر تعداد آنها افزوده می شود.

  • بدر حوزه ورزش ، فناوری واقعیت مجازی حرف زیادی برای گفتن دارد. امکان مشاهده تمامی حرکات ورزشکاران و لحظات مسابقات ورزشی ، از زوایای مختلف و‌ بطور فراگیر با کمک واقعیت مجازی وجود دارد. حتی می‌توانید در صحنه های وقوع خطای ورزشی و یا بحث‌های پیش‌آمده در زمین فوتبال، در کنار بازیکنان تیم مورد علاقه خود باشید.

  • استفاده از یک هدست برای دریافت اطلاعات نظامی و آموزش پریدن از چتر نجات تنها بخشی از کاربردهای واقعیت مجازی در صنایع نظامی می باشد .

  • در پزشکی، استفاده بی‌شماری از واقعیت مجازی می شود. به ‌عنوان مثال از این تکنولوژی برای درمان اضطراب با قرار دادن تدریجی بیمار در موقعیت‌ دلهره ‌آور ، توسط پزشک برای بهبود بیمار استفاده می شود

  • سه ماه می باشد. و بعد از آن در صورت نیاز مشتری قرارداد پشتیبانی سالانه منعقد می شود

  • از نقش های اصلی واقعیت مجازی در حوزه تبلیغات می توان به نمایش ظرفیت های شرکتها ، صنایع و مراکزی که میخواهند خدمات و محصولات خود را معرفی کنند، نام برد.

سوالات متداول

نیازسنجی رایگان پروژه خود را به سیوان بسپارید؟

فایل RFP و معرفی تفصیلی پروژه را در این بخش آپلود نمایید .


برخی مشتریان ما

0
تعداد اعضاء باشگاه مشتریان
0
تعداد استارتاپ عضو شتابدهنده
0
تعداد پروژه نیازسنجی شده
0
تعداد همکاران تجاری
0
تعداد پروژه جاری
0
تعداد پروژه اجرا شده

درخواست مشاوره رایگان


Sivan SoftwareGroup

گروه نرم افزاری سیوان


The Future Is Here

زمان اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه : 9:00 الی 18:00 - روزهای پنجشنبه : 9:00 الی 14:00

اصفهان ، اتوبان شهید صیاد شیرازی ، نبش خیابان مهرآباد ، ساختمان پارسیان ، طبقه 6

واحد فروش : 09132000652

واحد فنی : 09354107447

ایمیل روابط عمومی info@c1sys.com

ایمیل پشتیبانی support@c1sys.com

ایمیل فروش sales@c1sys.com