واقعیت مجازی


فناوری واقعیت مجازی (Virtual Reality) ، فاصله بین واقعیت و دنیای مجازی را به کمترین حد خود رسانده ، بطوریکه شخص احساس می کند در همان محیط مجازی قرار گرفته و نسبت به اتفاقات واقع تور مجازی ، واکنش نشان می دهد.
این تکنولوژی بنا بر نیاز مشتری در سه قالب عکس ۳۶۰ درجه ، فیلم ۳۶۰ درجه و فضای مدلسازی طراحی و اجرا می گردد.

ساخت واقعیت مجازی مبتنی بر عینک واقعیت مجازی برای صنایع ، فروشگاه ، هتل ها ، مراکز اداری و تجاری و… می تواند نقش محوری ایفا نماید.


طراحی اپلیکیشن واقعیت مجازی

طراحی اپلیکیشن واقعیت مجازی با کمک جدیدترین و پیشرفته ترین زبان های برنامه نویسی در دنیا و همچنین با توجه به نیازهای سفارشی شما در زمینه خدمات واقعیت مجازی، با کمک دو نمایش دهنده (پلیر) همزمان عکس سه بعدی و فیلم ۳۶۰  در حوزه واقعیت مجازی مبتی بر گوشی موبایل و عینک واقعیت مجازی انجام می شود.


فیلم ۳۶۰

فیلم ۳۶۰  رسانه ای کاملا جدید در صفحه های نمایش امروز می باشد. در فیلم ۳۶۰ ، کاربر بر محتوا احاطه دارد. این نوع فیلم سیال، همه جانبه و اکتشافی می باشد . واکنون دیگر این نه واقعیت مجازی بلکه زندگی واقعی می باشد که بطور کامل ثبت می شود.


عکس ۳۶۰

درعکاسی ۳۶۰ ، تصویر گرفته ‏شده بر روی یک کره یا مکعب که از قبل نقشه‏ برداری‏ شده مونتاژ می‏ شود ، بطوری‏ که بیننده در نقطه مرکزی تصویر قرار می‏گیرد و برای او این حس ایجاد می‏شود که در میان تصویر قرار گرفته است.


بخش های اصلی اپلیکیشن واقعیت مجازی

اشتراک گذاری

پس از اینکه اپلیکیشن شما در جامعه منتشر شود ، با توجه به تمایل کاربران برای اشتراک گذاری محتوای عکس و ویدئوی ۳۶۰ درجه ، قابلیت اشتراک گذاری بر حسب سناریوهای مختلف تعریف و پیاده سازی میگردد.

تالار اصلی

تالار اصلی در واقع ویترینی برای نمایش محتوای واقعیت مجازی می باشد. شاخص نمایش ویدئو در این صفحه ، از اصلی ترین موضوعات قابل توجه می باشند.

دسته بندی مطالب

با توجه به اینکه معمولا اپلیکیشن های واقعیت مجازی ، محتوایی متنوع را پوشش می دهند ، بنابراین ساختاری مناسب برای دسته بندی مطالب باعث افزایش بازدید محتوا توسط کاربران و افزایش سطح کاربرپسندی اپلیکیشن می شود.

نمایش دهنده(پلیر) قوی

 

از اصلی ترین امکانات فنی در اپلیکیشن واقعیت مجازی ، وجود نمایش دهنده قوی در آنها می باشد . عملکرد نمایش دهنده قوی در اپلیکیشن ارتباط مستقیم با رضایت کاربران دارد.

جستجو و فیلتر

جستجو در بین هزاران ویدئوی واقعیت مجازی قطعا کار ساده ای نیست . با وجود فیلترهای پیشرفته می توان کاربر را تا دستیبانی به محتوای مورد نظر دنبال و رضایت کاربر را جلب کرد.

مشخصات ویدئو

 

بیان مشخصات ویدئو به همراه امکان کامنت گذاری می تواند کیفیت محتوای آپلود شده را تایید یا رد نماید.

  • فناوری واقعیت مجازی می تواند مرز بین واقعیت و دنیای مجازی را به کمترین حد خود رسانده بطوریکه شخص احساس می کند در همان محیط مجازی قرار گرفته و لذا نسبت به وقوع اتفاقات در دنیای مجازی واکنش نشان می دهد.

  • جاذبه های گردشگری زیادی وجود دارند که کاربران می توانند قبل از حضور فیزیکی در آنجا با قابلیت هایی که تصاویر واقعیت مجازی در اختیارشان قرار می دهد ، بازدیدی کاملی داشته باشند.

  • VR به سرعت در حال تبدیل شدن به بخشی حیاتی و موثر در نحوه آموزش و یادگیری می باشد. در حال حاضر هزاران ویدیوی آموزشی VR در اینترنت وجود دارند که هر روز بر تعداد آنها افزوده می شود.

  • بدر حوزه ورزش ، فناوری واقعیت مجازی حرف زیادی برای گفتن دارد. امکان مشاهده تمامی حرکات ورزشکاران و لحظات مسابقات ورزشی ، از زوایای مختلف و‌ بطور فراگیر با کمک واقعیت مجازی وجود دارد. حتی می‌توانید در صحنه های وقوع خطای ورزشی و یا بحث‌های پیش‌آمده در زمین فوتبال، در کنار بازیکنان تیم مورد علاقه خود باشید.

  • استفاده از یک هدست برای دریافت اطلاعات نظامی و آموزش پریدن از چتر نجات تنها بخشی از کاربردهای واقعیت مجازی در صنایع نظامی می باشد .

  • در پزشکی، استفاده بی‌شماری از واقعیت مجازی می شود. به ‌عنوان مثال از این تکنولوژی برای درمان اضطراب با قرار دادن تدریجی بیمار در موقعیت‌ دلهره ‌آور ، توسط پزشک برای بهبود بیمار استفاده می شود

  • سه ماه می باشد. و بعد از آن در صورت نیاز مشتری قرارداد پشتیبانی سالانه منعقد می شود

  • از نقش های اصلی واقعیت مجازی در حوزه تبلیغات می توان به نمایش ظرفیت های شرکتها ، صنایع و مراکزی که میخواهند خدمات و محصولات خود را معرفی کنند، نام برد.

  • <>/p>

سوالات متداول

نیازسنجی رایگان پروژه خود را به سیوان بسپارید؟

فایل RFP و معرفی تفصیلی پروژه را در این بخش آپلود نمایید .


برخی مشتریان ما

0

تعداد اعضاء باشگاه مشتریان

0

تعداد استارتاپ عضو شتابدهنده

0

تعداد پروژه نیازسنجی شده

0

تعداد همکاران تجاری

0

تعداد پروژه جاری

0

تعداد پروژه اجرا شده


Sivan SoftwareGroup

گروه نرم افزاری سیوان


The Future Is Here

شتاب دهنده سیوان یکی از معتبر ترین و موفق ترین شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت ،طراحی نرم افزار اندروید، طراحی وب اپلیکیشن، طراحی ui ux، واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و سئو در ایران است. این افتخار حاصل تلاش تیم خلاق و متعهد سیوان و همچنین اعتماد مشتریان عزیزمان بوده است. ما سرسخت هستیم، ما منظم هستیم ، ما خلاق هستیم!

پشتیبانی 09:00 – 19:00

آدرس : اصفهان، خیابان خاقانی، نبش کوچه ۱۶ (شهید مجید شهیدی)، پلاک ۳۳، طبقه سوم

تلفن: ۳۶۲۹۶۵۶۷ (۰۳۱)

تلفن: ۳۶۲۹۶۵۶۳ (۰۳۱)

ایمیل روابط عمومی [email protected]

ایمیل پشتیبانی [email protected]

ایمیل فروش [email protected]