معرفی طراحی گرافیک -شتاب دهنده سیوان


طراحی UI/UX


در دنیایی که استفاده از وبسایت و اپلیکیشن و ارائۀ خدمات تحت وب به سرعت درحال رشد است، دانستن نحوۀ تعامل این سیستم‌ها با کاربران، اهمیت زیادی دارد.
دانش طراحی گرافیک در مسیر تجربۀ کاربری تحولی در پیش روی طراحان قرار داده است تا گرافیت سایت و گرافیک اندروید را با نگاهی متفاوت بنگرند. کسب و کارهای پیشتاز بایستی به تجربه ای که برای مخاطبان ایجاد می کنند اهمیت زیادی دهند. دستاورد برندهای مطرحی نظیر گوگل و بسیاری از وبسایت ها و اپلیکیشن های معتبر، با گرافیک سایت خلاقانه گواه این مطلب است.
توازن در رنگ ها، انتخاب فونت مناسب، طراحی کاربرپسند، آنالیز رفتار مخاطبان، طراحی در دسترس و زیبا و بسیاری شاخص های دیگر سبب شده است تا خدمات طراحی UI/UX سیوان به صورت خدمتی مستقل برای سایر شرکتهای نرم افزاری مورد استفاده قرار گیرد.

مرحله ۳: معماری اطلاعات

بر اساس هویت بصری موجود در کسب و کار شما، تولید محتوا و معماری اطلاعات پروژه انجام و ساختار اطلاعات در این مرحله نهایی می شود.

مرحله ۴: توسعه طرح

بر اساس مستندات تهیه شده در مراحل ۱ و ۲ و ۳، طرح اولیه با یک یا دو فرمت پیشنهادی تهیه و برای نهایی شدن با مشتری بررسی می شود.

مرحله ۵: آزمون کاربری

فرآیند اجرائی سناریوی طراحی شده در قالب یک طرح شماتیک به کاربران ارائه می شود و نتایج آزمون کاربری به منظور نهایی سازی طرح، بایگانی می شود. روند آزمون کاربری، ثابت و بایستی در دوره های مختلف اپلیکیشن دنبال و بررسی شود.

مراحل کار


انجام فرایند طراحی تجربه کاربری در سیوان با شناسایی ذی‌نفعان و تحقیق در مورد کاربران آغاز می شود. راهبرد و معماری اطلاعاتی که قرار است به کاربر منتقل شود به دقت بررسی و در نهایت در فرایندی پیچیده و دقیق کار طراحی و توسعۀ محصول انجام و بارها آزمون می شود تا کارشناسان سیوان از اثرگذاری تجربه ای که با طراحی شکل گرفته، مطمئن شوند.

مرحله ۱: شناخت ذی نفعان

قبل از اینکه دانش طراحی برای یک پروژه استفاده شود، بایستی ذینفعان پروژه و کاربران اصلی پروژه شناسایی شوند.

مرحله ۲: پژوهش کاربر

برای اطمینان از کیفیت تجربه طراحی شده، انجام پژوهش برروی کاربر (User Research) به منظور شناخت گروههای هدف و آزمون کاربردپذیری (Usability Test) متناسب با هر پروژه اهمیت زیادی دارند.

سوالات متداول

  • تجربه کاربری شامل انواع رفتار، نگرش‌ و احساس یک کاربر در استفاده از محصول، سامانه و یا سرویسی خاص می باشد.

  • اصطلاحات UI و UX در بسیاری موارد بجای یکدیگر استفاده می شوند. در حالی که این دو تفاوت زیادی با یکدیگر به شرح زیر دارند:

    • UI تنها بخشی از UX محسوب می شود. تمامی یک محصول UX می باشد و بدلیل تاثیرگذاری بر مخاطبان استفاده می شود. در حالی که UI در زیر مجموعه آن قرار می گیرد و برای تامین اهداف UX استفاده می شود.
    •  برای داشتن طراحی UX بایستی به مفاهیم روانشناسی دقت شود. لذا این نوع از طراحی انتزاعی می باشد. در حالیکه در طراحی UI از ابزارهای عینی و قابل مشاهده مانند تصاویر، ویدئو، دیاگرام و غیره استفاده می شود.
  • بله، پس از تعریف جلسه حضوری یا ویدئو کنفرانس، پروپوزال ارسال می گردد.

نیازسنجی رایگان پروژه خود را به سیوان بسپارید؟

فایل RFP و معرفی تفصیلی پروژه را در این بخش آپلود نمایید .


برخی مشتریان ما

0

تعداد اعضاء باشگاه مشتریان

0

تعداد استارتاپ عضو شتابدهنده

0

تعداد پروژه نیازسنجی شده

0

تعداد همکاران تجاری

0

تعداد پروژه جاری

0

تعداد پروژه اجرا شده


Sivan SoftwareGroup

گروه نرم افزاری سیوان


The Future Is Here

شتاب دهنده سیوان یکی از معتبر ترین و موفق ترین شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت ،طراحی نرم افزار اندروید، طراحی وب اپلیکیشن، طراحی ui ux، واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و سئو در ایران است. این افتخار حاصل تلاش تیم خلاق و متعهد سیوان و همچنین اعتماد مشتریان عزیزمان بوده است. ما سرسخت هستیم، ما منظم هستیم ، ما خلاق هستیم!

پشتیبانی 09:00 – 19:00

آدرس : اصفهان، خیابان خاقانی، نبش کوچه ۱۶ (شهید مجید شهیدی)، پلاک ۳۳، طبقه سوم

تلفن: ۳۶۲۹۶۵۶۷ (۰۳۱)

تلفن: ۳۶۲۹۶۵۶۳ (۰۳۱)

ایمیل روابط عمومی [email protected]

ایمیل پشتیبانی [email protected]

ایمیل فروش [email protected]