حضور گروه نرم افزاری سیوان در نمایشگاه اتوکام 2019، بزرگترین رویداد حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اصفهان

900 600 شتاب دهنده سیوان

حضور گروه نرم افزاری سیوان در نمایشگاه اتوکام 2019، بزرگترین رویداد حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اصفهان

بیست و پنجمین نمایشگاه اتوکام (کامپیوتر، اتوماسیون اداری، مخابرات و استارتاپ) از هشتم تا دوازدهم آبان در محل برپایی نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان با حضور فعالان و ذینفعان این بخش برگزار میشود.

گروه نرم افزاری سیوان به عنوان 10 شرکت برتر حوزه نرم افزار در اصفهان در پاویون نرم افزار حضور به عمل می رساند . این نمایشگاه زیرگروه های نرم افزار، سخت افزار شبکه و امنیت تبادل اطلاعات، خدمات دولت الکترونیک و مخابرات و آموزش و پژوهش را شامل میشود. اتوکام، بزرگترین رویداد حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اصفهان است رئیس سازمان نظام صنفی رایانهای اصفهان نیز در این نشست خبری گفت: بزرگترین رویداد حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نمایشگاه اتوکام است که توجه زیادی در کشور به این بخش از فناوری و اطلاعات صورت میگیرد.

پاویون نرم افزار به عنوان اصلی ترین مرکز شرکتهای مطرح و برندهای تولید کننده نرم افزار در نمایشگاه اتوکام 2019 اصفهان به شمار می رود . سیوان نیز در کنار برندهای مطرح استان اصفهان آماده خدمت رسانی به کلیه شرکتها ، استارتاپ ها ، ارگانها و سازمانهایی هستند که راهکارهای نرم افزاری را به عنوان پیشران بهره وری و اقتصادی درک نموده اند.

دیدگاهی بگذارید


Sivan SoftwareGroup

گروه نرم افزاری سیوان


The Future Is Here

زمان اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه : 9:00 الی 18:00 - روزهای پنجشنبه : 9:00 الی 14:00

واحد فروش : 09132000652

واحد فنی : 09354107447

ایمیل روابط عمومی info@c1sys.com

ایمیل پشتیبانی support@c1sys.com

ایمیل فروش sales@c1sys.com