900 600 شتاب دهنده سیوان

تهدید کرونا را با کمک فناوری به فرصت تبدیل کنید

دنیا از ترس ویروس کرونا در شوک به سر می برد و همه به دنبال راهکاری برای خروج از این بحران هستند .
اما راهکار خروج از این بحران جهانی چیست و چگونه می توان کسب و کار خود را از نابودی نجات داد و تهدید کرونا را به فرصت تبدیل نمود.
زمان واکسینه نمودن کسب وکار شما امروز است و بایستی با نگاهی متفاوت به ظرفیت های فناوری اطلاعات کسب و کار خود را برای همیشه از خطرات مشابه ایمن سازید و این گونه دچار بحران نشوید.

600 400 شتاب دهنده سیوان

کد QR چیست؟

شما ممکن است تاکنون مطالبی را درمورد کد QR (کد کیو آر) شنیده باشید اما دقیقا مفهوم کد QR چیست؟ کد Quick Response (کد پاسخ سریع)، یک نوع بارکد دو بعدی است که می تواند با استفاده از گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌های اختصاصی خواندن کد QR خوانده شود…

شتاب دهنده سیوان

تحریم اپلیکیشن های ایرانی توسط شرکت معظم Apple

اگر صاحب کسب و کار آنلاین هستید و میخواهید کاربران آیفون خود را از دست ندهید. همین امروز برنامه نویسی نسخه وب اپلیکیشن استارتاپ خود را به یک تیم مجرب بسپارید.
گروه نرم افزاری سیوان به پشتوانه تیم مجرب داخلی و بین المللی خود در کمترین زمان نسخه وب اپلیکیشن استارتاپ شما را ایجاد و از خروج کاربران آیفون شما جلوگیری مینماید.

شتاب دهنده سیوان

TeamViewer، کاربران ایرانی را تحریم کرد

 TeamViewer نرم افزاری قدرتمند است که به شما امکان دسترسی به کامپیوترتان را از هر مکان از طریق اینترنت فراهم  می کند ( remote access ). البته برای استفاده از این امکان، روی هر دو کامپیوتر مبدا و مقصد باید نرم افزار TeamViewer نصب شده باشد. نرم افزار تیم ویور چیست؟ با استفاده از این…

شتاب دهنده سیوان

تحریم دامنه های ایرانی

داستان بی رحمانه تحریم ها تکرار شد و این بار توسط رسلو (resello) یا همان hostcontrol که حدود ۴سال از دامنه های ایرانیان نگهداری می کرد و حدود ۸۰ درصد مشتریانش ایرانیان می باشد ؛ تحریم شدیم.

اما رسلو از کجا به وجود آمد ؟
رجیسترار دایرکت آی یا همان resellerclub که یک شرکت دو ملیتی هندی آمریکایی بود ؛ از اواخر تابستان سال ۹۲ بصورت کامل تابعیت آمریکایی پیدا کرد و طبق قوانین آمریکا امکان ارائه سرویس به ایرانیان نداشت ؛در همان زمان بود که زمزمه های تحریم ایرانیان توسط این شرکت به گوش می رسید و در مهر ماه همان سال بود که رسما اعلام شد امکان ارائه سرویس به ایرانیان وجود ندارد و در اقدامی خودجوش و بدون هماهنگی تمامی دامنه ها به شرکت رسلو منتقل شد.

طراحی نرم افزار اندروید | طراحی اپلیکیشن اندروید | طراحی وب اپلیکیشن | ساخت وب اپلیکیشن | وب اپ | وب اپلیکیشن
زمان اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه : 9:00 الی 18:00 - روزهای پنجشنبه : 9:00 الی 14:00
اصفهان ، میدان احمدآباد ، خیابان ولیعصر، خیابان خواجه نظام الملک ، نبش کوچه 3ساختمان اداری ، طبقه 4
32261802 - 031
ایمیل روابط عمومی info@c1sys.com
ایمیل پشتیبانی support@c1sys.com
ایمیل فروش sales@c1sys.com

گروه نرم افزاری سیوان


The Future Is Here