27 ایده تجاری آنلاین آسان و ثابت شده (بخش اول)

150 150 شتاب دهنده سیوان

27 ایده تجاری آنلاین آسان و ثابت شده

آیا به دنبال ایده های کسب و کار آنلاین هستید تا درآمد اضافی کسب کنید؟ اینترنت فرصت های زیادی را برای شروع یک کار یا یافتن شغل های موفق را ارائه می دهد. در این مقاله ، برخی از ایده های کسب و کار آنلاین اثبات شده و آسان را نشان می دهیم که در واقع درآمدزا هستند.

چرا یک تجارت آنلاین راه اندازی  می کنیم؟

شروع یک تجارت آنلاین آسانتر از همیشه است. شما می توانید آن را از راحتی در خانه خود فقط با یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت انجام دهید. برای شروع نیازی به سرمایه گذاری مبالغ بالایی نیست.

اگر شخصی به شما بگوید که می توانید مقدار زیادی پول سرمایه گذاری کنید و میانبر بگیرید یا سریع بپیچید، احتمالاً کلاهبرداری است. از آن دور شوید.ایده هایی که در این مقاله به اشتراک می گذاریم در مورد ایجاد مشاغل آنلاین مشروع است ، و شما هنوز هم باید برای موفقیت در این کار سخت تلاش کنید.

گفته می شود ، بیایید به برخی از ایده های کسب و کار آنلاین اثبات شده و آسان که در واقع درآمد کسب می کنند ، نگاهی بیندازیم.

1. ایجاد یک وبلاگ و کسب درآمد از آن

وبلاگ ها یکی از موفق ترین راه ها برای شروع یک تجارت آنلاین هستند. وبلاگ نویسانی مانند Darren Rowse ، John Le Dumas و Pat Flynn درآمدهای شش رقمی دارند و تنها نیستند. بنیانگذار ما، سید بلخی، یک تجارت آنلاین هشت رقمی ایجاد کرده است که با یک وبلاگ شروع به کار می کند. هزاران وبلاگ نگار نیز به عنوان مشاغل آنلاین تمام وقت خود، وبلاگ های بسیار موفقی را اجرا می کنند.

شروع یک وبلاگ بسیار آسان است و راه های زیادی برای کسب درآمد از آن وجود دارد. یکی از محبوب ترین راه های کسب درآمد از وبلاگ شما، نمایش تبلیغات با استفاده از Google AdSense است.

در حالی که می توانید در کمتر از 30 دقیقه یک وبلاگ را راه اندازی کنید، برای موفقیت در کار باید بر روی آن کار کنید. شما باید به طور مرتب مطالب مفید، سرگرم کننده و جذاب را به مخاطبان خود ارائه دهید ( راهنمای گام به گام ما در مورد چگونگی شروع یک وبلاگ را ببینید).

خوشبختانه ، هزاران ایده ارسال بلاگ وجود دارد که می توانید برای ایجاد مداوم محتوا از آنها استفاده کنید. با رشد وبلاگ شما، می توانید از آن با استفاده از استراتژی های دیگر نیز سود کسب کنید.

همچنین می توانید از آن به عنوان سکویی برای راه اندازی سایر مشاغل آنلاین استفاده کنید و از آن استفاده کنید.

2. تبدیل به یک بازاریاب وابسته شوید

بازاریاب های وابسته با توصیه محصولات و خدمات افراد دیگر، کمیسیون های فروش را تشکیل می دهند.

اکثر بازاریابان وابسته با اجرای وبلاگ ها، وب سایت ها و لیست های ایمیل خود، این محصولات و خدمات را توصیه می کنند. آنها برای ساختن مخاطب باید استراتژی های مختلف بازاریابی آنلاین مانند SEO و بازاریابی محتوا را یاد بگیرند.

3. دوره های آنلاین ایجاد و فروش کنید

اگر شما به خصوص در چیزی خوب هستید، پس چرا به دیگران آموزش ندهید و از آن حرفه ای استفاده کنید؟ فروش دوره های آنلاین یکی دیگر از روش های رایج برای شروع یک تجارت آنلاین است.

بسیاری از کاربران ترجیح می دهند با شرکت در دوره های آنلاین به سرعت مهارت و دانش را بدست آورند. ایجاد یک دوره آنلاین با کمک نرم افزار LMS بسیار ساده تر شده است. این سیستم عامل ها به شما امکان می دهند دوره های تعاملی با ابزارهای آسان برای مدیریت کلاس ها، دانشجویان، مطالب درسی و موارد دیگر ایجاد کنید.

بهترین بخش این است که برای ساختن یک وب سایت دوره نیازی به نوشتن یک خط کد نیست.

4- یک فروشگاه تجارت الکترونیک بسازید

فروش چیزهای آنلاین هرگز آسان نبوده است. هر کس می تواند به راحتی در عرض چند دقیقه فروشگاه آنلاین ایجاد کند و شروع به فروش محصولات کند.

این محصولات می توانند کالاهای فیزیکی باشند (مواردی که به حمل و نقل نیاز دارند) یا بارگیریهای دیجیتالی مانند کتابهای الکترونیکی، موسیقی، نرم افزار و موارد دیگر.

قبل از شروع کار، باید تحقیق خود را انجام دهید. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در ایده های طوفان مغزی آورده شده است:

  • یک طاقچه با تقاضای بالا و رقابت کم پیدا کنید.
  • به روش هایی فکر کنید که با انجام کارهایی که سایر فروشگاه های تجارت الکترونیک انجام نمی دهند، فروشگاه اینترنتی تجارت الکترونیک خود را محکم کنید.
  • به هزینه های مربوط به دریافت محصولات از تولید کننده به مشتریان فکر کنید. یک مدل قیمت گذاری را انتخاب کنید، تا محصولات شما بتوانند با مشتریان رقابت کنند و ارزش بالایی را ارائه دهند. آخر اینکه، حاشیه سود شما باید به اندازه کافی منطقی باشد تا اطمینان حاصل شود که تجارت شما می تواند در طولانی مدت پایدار و رشد کند.

همچنین باید یک فروشگاه برای تجارت الکترونیک خود بستر انتخاب کنید. ساده ترین راه برای شروع کار با استفاده از Shopify یا WooCommerce است. هر دو سیستم عامل عالی هستند. ما یک مقایسه با جوانب مثبت و منفی آنها ایجاد کرده ایم (برای کسب اطلاعات بیشتر به Shopify vs WooCommerce مراجعه کنید).

5. ایجاد یک وب سایت عضویت

وب سایت های عضویت با فروش اشتراک با دسترسی به محتوای حق بیمه و ویژگی های جامعه، درآمد کسب می کنند. به جای تکیه بر درآمد تبلیغاتی، می توانید به کاربران خود اجازه دهید مستقیماً از وب سایت شما با عضویت های پرداخت شده پشتیبانی کنند.

انواع بسیاری از وب سایت های عضویت وجود دارد. به عنوان مثال، برخی وب سایتهای عضویت به کاربران امکان دسترسی به مطالب منحصر به فرد اعضا را می دهند. سایرین به کاربران امکان دسترسی به ویژگی های انجمن مانند انجمن ، گروه Facebook یا گروه Slack را می دهند.

شما باید یک وب سایت مناسب برای وب سایت عضویت خود پیدا کنید. لازم است به اندازه کافی با ارزش باشد که کاربران بتوانند هزینه آن را بپردازند.

تعداد زیادی نرم افزار عضویت وجود دارد که می تواند به شما در ساخت هر نوع جامعه آنلاین کمک کند. می توانید مدل های اشتراک مشترک را انتخاب کنید ، کاربران را مدیریت کنید ، پرداخت های آنلاین و سایر موارد را دریافت کنید.

6. ایجاد یک وب سایت حمل و نقل قطره

حمل و نقل قطره، ترکیبی از بازاریابی وابسته و تجارت الکترونیک است. در اصل، شما یک فروشگاه آنلاین ایجاد می کنید تا محصول سایر افراد را برای یک کمیسیون بفروشید. بدون مدیریت موجودی یا حمل و نقل، یک فروشگاه آنلاین را اداره می کنید.

بزرگترین مزیت اجرای تجارت حمل و نقل قطره ای، مانع پایین ورود، حداقل سرمایه گذاری و کمی بدون دردسر است. با این حال، یک نقطه ضعف این است که شما برای فروش محصولات سایر افراد در حاشیه سود کمتری تلاش خواهید کرد.

اکثر مشاغل حمل و نقل قطره در نهایت برای تنوع بخشیدن به مشاغل خود و افزایش سود خود، فروش محصولات خود را آغاز می کنند.

7. ایجاد یک صفحه شغلی آنلاین

راه دیگر برای کسب درآمد آنلاین ساختن وب سایت شکار شغل است. وب سایت هیئت مدیره شغلی به شما کمک می کند تا با پرداخت مبلغ اندک، افراد متقاضی کار با کارفرمایان ارتباط برقرار کنید.

موتورهای جستجوی شغلی آنلاین زیادی وجود دارد، به این معنی که شما باید یک طاقچه خاص را پیدا کنید تا تابلوی شغلی خود را برجسته کند. به عنوان مثال، شما می توانید یک بورد مخصوصاً برای توسعه دهندگان وب یا افراد حیوانات خانگی ایجاد کنید.

شما می توانید برای هر لیست شغلی که توسط کارفرمایان ارسال شده است هزینه کمتری بپردازید، به شرکتها بسته هایی را برای ارسال لیست های مختلف ارائه دهید یا متقاضیان شغل را نیز برای بارگذاری رزومه خود متهم کنید.

افزونه های هیئت مدیره شغلی زیادی برای وردپرس وجود دارد که به شما امکان می دهد تا به راحتی کار هیئت مدیره شغلی خود را انجام دهید.

8- یک وب سایت میکرو کار ایجاد کنید

یک وب سایت میکرو کار به شما امکان می دهد با اتصال کارفرمایان به کارگران آزاد و پیمانکاران، درآمد کسب کنید. این امر به شما امکان می دهد تا براساس قیمت کلی شغل ذکر شده، درآمد کسب کنید. وب سایتهای محبوب پست کاری خرد مانند Fiverr ، PeoplePerHour ، UpWork و دیگران هر ساله میلیون ها دلار درآمد کسب می کنند.

در اصل، شما به عنوان یک مرد میانسال بین کارفرمایان و آزاد کار خواهید کرد. برای هر شغل توسط کارفرمایان پرداخت می شود و پس از اتمام کمیسیون ، بقیه را پس از اتمام کار به کارگران آزاد پرداخت می کنید.

9- به یک متخصص SEO تبدیل شوید

SEO یا بهینه سازی موتور جستجو به صاحبان وب سایت کمک می کند بازدید کنندگان بیشتری از موتورهای جستجو بدست آورند. این مهارتی است که مستلزم یادگیری مداوم و همگام با آخرین روند است. متخصصان سئو می توانند آژانس های خود را اداره کنند، به عنوان فریلنسر کار کنند یا به عنوان یک کارمند تمام وقت به یک شرکت بپیوندند.

شما می توانید با اجرای وب سایت های موفق خود یا با دریافت گواهینامه های آنلاین، به یک متخصص SEO تبدیل شوید. می توانید مشتریانی را در وب سایت های آزاد مانند UpWork و Freelancer.com پیدا کنید.

10. یک وبلاگ غذا یا دستور العمل تهیه کنید

وبلاگ های مواد غذایی و دستور العمل ها یک طاقچه وبلاگ نویسان و یک فرصت عالی برای تجارت آنلاین است.  وبلاگ های مواد غذایی و دستور العمل ها از تکنیک های مختلفی برای ایجاد درآمد استفاده می کنند مانند استفاده از Google AdSense ، بازاریابی وابسته ، فروش کتاب های دستور العمل یا اداره یک فروشگاه آنلاین.

شما نیاز به شور و اشتیاق در مورد غذا و آشپزی خواهید داشت. این یک طاقچه رقابتی است ، بنابراین شما باید به راه هایی فکر کنید که وبلاگ غذایی خود را بی نظیر و جالب جلوه دهید.

11. تبدیل به یک توسعه دهنده وردپرس شوید

WordPress محبوب ترین سازنده وب سایت در جهان است. این دستگاه بیش از 30٪ از کل وب سایتهای اینترنتی را تأمین می کند. این بدان معناست که میلیون ها مشاغل در سراسر جهان وجود دارند که از این بستر استفاده می کنند.

این استفاده گسترده بدان معنی است که تقاضای زیادی برای توسعه دهندگان WordPress در بازار وجود دارد. وردپرس یک نرم افزار منبع باز است ، به این معنی که هرکسی می تواند برای آن کد بنویسد ، مضامین ایجاد کند و افزونه های WordPress را بسازد.

12. ایجاد یک بازار آنلاین

یکی دیگر از ایده های اثبات شده و آسان برای شروع کار، ایجاد یک وب سایت بازار آنلاین است. این وب سایت ها با اجازه دادن به کاربران می توانند مینی فروشگاه ها و فروش محصولات خود درآمد کسب کنند.

برای جذب فروشندگان می توانید طاقچه ای با تقاضای بالا با رقابت کمتر انتخاب کنید. با ارائه تجربه و پشتیبانی بهتر از کاربر، سکوی خود را برای فروشندگان و مشتریان منحصر به فرد و جذاب کنید.

13. تبدیل به یک طراح گرافیک شوید

طراحان گرافیک با ایجاد تصاویر، آرم های تجاری، طراحی وب سایت، صفحات فروش و موارد دیگر درآمد کسب می کنند. این صنعت گسترده ای است که دارای هزاران فرصت شغلی و شغلی است.

برای اینکه یک طراح گرافیک شوید، باید یاد بگیرید که چگونه از ابزار طراحی حرفه ای مانند Adobe Illustrator ، Photoshop و غیره استفاده کنید ، هزاران آموزشگاه حرفه ای، کالج و دانشگاه وجود دارد که دوره های آموزشی را برای کمک به شما در شروع کار ارائه می دهد.

14. یک وبلاگ مد را راه اندازی کنید

آیا به جدیدترین روندها و اخبار مد علاقه ای دارید؟ چرا از آن برای ساختن یک بلاگ مد و درآمدزایی از آن استفاده نمی شود.

وبلاگ های مد باعث جذب تعداد زیادی تبلیغ کننده، مارک های برتر و مروج می شوند. آنها نه تنها به شما این امکان را می دهند که درآمد کسب کنید، بلکه می توانید یک تأثیرگذار شوید و از مزایا و مزایای دیگری مانند پوشاک رایگان، دعوت به نمایش های اختصاصی و موارد دیگر استفاده کنید.

دیدگاهی بگذارید

طراحی نرم افزار اندروید | طراحی اپلیکیشن اندروید | طراحی وب اپلیکیشن | ساخت وب اپلیکیشن | وب اپ | وب اپلیکیشن
زمان اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه : 9:00 الی 18:00 - روزهای پنجشنبه : 9:00 الی 14:00
اصفهان ، میدان احمدآباد ، خیابان ولیعصر، خیابان خواجه نظام الملک ، نبش کوچه 3ساختمان اداری ، طبقه 4
32261802 - 031
ایمیل روابط عمومی info@c1sys.com
ایمیل پشتیبانی support@c1sys.com
ایمیل فروش sales@c1sys.com

گروه نرم افزاری سیوان


The Future Is Here