یادگیری سئو سایت از نظر متخصصین seo بین المللی | شتاب دهنده سیوان

یادگیری سئو سایت از نظر متخصصین seo بین المللی

یادگیری سئو سایت از نظر متخصصین seo بین المللی 900 600 شتاب دهنده سیوان

یادگیری سئو سایت از نظر متخصصین seo بین المللی

 

اولین راهی که برای یادگیری سئو به ذهنتان میرسد چیست؟ فیلم آموزش سئو؟ مقالات و کتاب ها؟ یکی از منابعی که خیلی از علاقه مندان چشم های خود را بر روی آن میبندند، استفاده از تجربه ارزشمند متخصصین و کارشناس های سئو است. در این بخش به کاربردی ترین نکات و تجربیات متخصصین بین المللی برای سئو سایت اشاره خواهیم کرد. این تجربیات میتواند مسیر یادگیری و اجرای تکنیک ها در پروژه های سئو را برای شما ساده و سریع کند. پس برای اینکه راه یادگیری سئو را برای خود هموار کنید، از این تجربیات نهایت استفاده را ببرید.

به عنوان مثال تصور کنید که فردی به دنبال خرید لپ تاب lenovo باشد، اولین اقدام او احتمالا جستجوی همین عبارت در گوگل است. پس از جستجو لیستی از نتایج به کاربر نمایش داده میشود. سایت هایی که رتبه بالاتری در نتایج جستجو داشته باشند قاعدتا شانس بیشتری نیز برای ورود این فرد به سایت خود خواهند داشت.

همه ابعاد سئو را جدی بگیرید

اگر قرار باشد مهمترین تکنیک سئو مدرن را به شما بگویم، حتما به نگاه جامع و دقیق به همه جزئیات سئو اشاره خواهم کرد. برای کسب موفقیت در سئو باید به همه ابعاد آن توجه کنیم و هیچ تکنیک و روشی به تنهایی کارآمد نیست.

سئو تکنیکال ، شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند ، تولید محتوای کاربردی ، لینک سازی خارجی ، روابط عمومی آنلاین و … همگی در جایگاه شما تاثیرگذار خواهند بود و عدم توجه کافی به هریک از آنها میتواند دلیلی بر عدم موفقیت باشد.

بسیاری از متخصصین سئو در سرتاسر دنیا و بخش عمده ای از دوره های آموزش سئو تنها تمرکز خود را بر روی یکی از فاکتورها قرار میدهند و فقط برآنچه مسلط هستند تاکید میکنند.

یادگیری سئو سایت از نظر متخصصین seo بین المللی | شتاب دهنده سیوان

بهترین لینک ها را از صفحات سایت خود بگیرید

در طول یک دهه اخیر، بارها از قدرت و تاثیر لینک سازی های داخلی شگفت زده شده ام. صفحاتی که بیشترین لینک داخلی را دارند معمولا مهمترین و ارزشمندترین صفحات سایت از دید گوگل خواهند بود.

تقویت لینک سازی داخلی یک صفحه میتواند تاثیر شگفت انگیزی در جایگاه آن داشته باشد ولی باید دقت کنید که این فرآیند را به صورت هدفمند و بهینه انجام دهید. اگر برای همه صفحات سایت خود لینک سازی مشابه و زیاد انجام دهید عملا گوگل متوجه برتری هیچ کدام بر دیگری نخواهد شد.

یادگیری سئو سایت از نظر متخصصین seo بین المللی | شتاب دهنده سیوان

برای بهبود سایت خود سرمایه گذاری جدی کنید

در بهبود کیفیت و ارتقای کارایی سایت خود صرفه جویی نکنید! یکی از خدمات شتاب دهنده سیوان ارائه هاستینگ با کیفیت به مشتریان عزیز می باشد،  برای تجربه کاربری و بهبود ساختار کدنویسی سایت از بهترین متخصصین استفاده کنید و هرچیزی که به بهبود سایت شما کمک میکند را دست کم نگیرید.

سایت هایی که بهترین رتبه و بیشترین بازدیدکننده را جذب میکنند معمولا سریع، زیبا، کارآمد و مملو از محتوای ارزشمند و اختصاصی هستند. سرمایه گذاری بر روی زیرساخت و کارایی سایت در قدم های آغازین ممکن است بی دلیل باشد ولی ارزش واقعی آن را در رقابت های مهم و در رتبه های بالا مشاهده خواهید کرد.

یادگیری سئو سایت از نظر متخصصین seo بین المللی | شتاب دهنده سیوان

کلمات کلیدی طولانی را دست کم نگیرید

ابزارهای جستجوی صوتی که در حال حاضر از طریق تلفن های هوشمند در دسترس بیشتر کاربران قرار گرفته اند به زودی تغییراتی اساسی در نحوه جستجو ایجاد خواهند کرد. توجه به این نکته مهم میتواند در زمان انتخاب استراتژی سئو و تولید محتوای سایت بسیار با اهمیت باشد.

کلمات کلیدی طولانی و جملات پرسشی که معمولا 5 تا 8 کلمه ای هستند را میتوان نسل جدیدی از هدف گذاری های متخصصین سئو دانست.

زمانیکه عبارات هدف خود را با ابزارهایی مانند keyword planner یا kwfinder بررسی میکنیم معمولا با ترکیب هایی روبرو میشویم که آمار جستجوی پایینی دارند ولی به خوبی میدانیم که این عبارت ها ممکن است توسط کاربران جستجو شده و اتفاقا شانس بالایی برای تبدیل به مشتری داشته باشند.

دقت کنید که تعداد جستجوی پایین موجب تغییر مسیر شما یا فراموش کردن این عبارات ارزشمند نشود و تلاش کنید تا حد امکان محتوای خود را به ادبیات و نیاز کاربران نزدیک تر کنید.

از اشتباه کردن نترسید!

دنیای سئو گسترده و در حال تغییر است. ممکن است همه چیزهایی که یاد گرفته اید را به درستی اجرا کنید ولی باز هم به نتیجه مطلوبی نرسید. پیشنهاد من به کسانی که تازگی به دنیای سئو وارد شده اند این است که مفاهیم و اصول اولیه سئو را بیاموزید و خود را درگیر یک پروژه واقعی کنید.

لینک سازی داخلی را دست کم نگیرید

تنها روش لینک سازی که شما تسلط کامل بر استراتژی و اجرای آن دارید همین لینک سازی داخلی است و کمترین امکان اشتباه را ایجاد میکند.

لینک سازی داخلی یعنی یکی از صفحات سایت شما به صفحه دیگری که با موضوع آن مرتبط است لینک داده باشد. این لینک ها به گوگل کمک میکنند تا ارتباط صفحات را درک کرده و مطالب جدید شما را شناسایی کنند.

خیلی از تکنیک های سئو برای مدتی کارآمد هستند و سپس از دور خارج میشوند ولی لینک سازی داخلی از آن روش هایی است که تا همیشه ارزشمند خواهد بود.

بر روی داشته های خود تمرکز کنید و آنها را تقویت کنید

وقتی بر روی اصول اولیه و مفاهیم سئو تمرکز میکنیم شانس زیادی برای موفقیت در سئو خواهیم داشت. تولید محتوای جدید همیشه به معنی پیشرفت شما در سئو نیست! در حال حاضر بیشتر زمانِ من صرف شناسایی صفحات و مقالات ارزشمند قبلی و تقویت و به روزرسانی آنها میشود.

در این روش مقالاتی که محتوای جذابی دارند ولی جایگاه مناسبی کسب نکرده اند را شناسایی میکنم و با تغییر محتوا و تقویت لینک سازی داخلی و خارجی جایگاه آنها را بهبود میدهم. نتیجه شگفت انگیز است، رشد سریع جایگاه و جذب بازدیدکننده زیاد!

در چرخه بی پایان آموزش گرفتار نشوید!

بهترین پیشنهادی که میتوان به افرادی که به تازگی در زمینه سئو فعالیت میکنند داد این است که کلمات کلیدی محدود و مشخصی را انتخاب کنید و تلاش کنید که جایگاه مناسبی در آنها کسب کنید.

افراد بسیاری را دیده ام که در چرخه بی پایان یادگیری گرفتار میشوند و همواره به دنبال استراتژی ها و آموزش های جدید برای سئو سایت هستند تا جایگاه بهتری در نتایج جستجو داشته باشند.

اصول و مفاهیم سئو کاملا مشخص و صریح هستند و همین اطلاعات اولیه ابزار لازم برای شروع فرآیند سئو سایت را در اختیار شما قرار میدهد:

  1. عبارت کلیدی و موضوعی که به کسب و کار شما مرتبط است و جستجوی زیادی دارد را انتخاب کنید.
  2. یک صفحه جدید بر روی سایت خود ایجاد کنید و محتوای ارزشمند مرتبط با عبارت هدف در آن قرار دهید.
  3. تلاش کنید تا سایت های دیگر صفحه شما را معرفی کرده و به آن لینک دهند.

به آمار جستجوی کلمات بیش از اندازه توجه نکنید

کمی عمیق تر فکر کنید، زمانیکه آنالیز خود را بر روی عبارت مشخصی انجام میدهیم و آمار جستجوی آن را به دست می آوریم عملا استراتژی خود را محدود به همان عبارت کرده ایم. در حالیکه کاربران عبارت های متنوعی را برای رسیدن به مقصود خود جستجو میکنند.

یک صفحه از سایت شما ممکن است در چندین و چند عبارت مختلف در صفحه اول نتایج جستجو پیشنهاد شود در نتیجه توجه به میزان جستجوی یکی از آنها شما را در مسیر اشتباهی قرار خواهد داد.

این روزها به جای تمرکز بر عبارات تلاش میکنیم تا مفاهیم کلیدی را شناسایی کنیم و هدف گذاری خود را بر طیف وسیعی از کلمات که این مفهوم را القا میکنند قرار میدهیم.

یکی از روش های کاربردی بررسی صفحاتی از سایت شماست که همین حالا جایگاه مناسبی در نتایج جستجو کسب کرده اند، با استفاده از ابزار سرچ کنسول میتوانید تنوع عباراتی که کاربران برای رسیدن به این صفحه جستجو کرده اند را مشاهده کرده و از این الگو برای بهبود سئو سایت خود استفاده کنید.

طراحی نرم افزار اندروید | طراحی اپلیکیشن اندروید | طراحی وب اپلیکیشن | ساخت وب اپلیکیشن | وب اپ | وب اپلیکیشن
زمان اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه : 9:00 الی 18:00 - روزهای پنجشنبه : 9:00 الی 14:00
اصفهان ، میدان احمدآباد ، خیابان ولیعصر، خیابان خواجه نظام الملک ، نبش کوچه 3ساختمان اداری ، طبقه 4
32261802 - 031
ایمیل روابط عمومی info@c1sys.com
ایمیل پشتیبانی support@c1sys.com
ایمیل فروش sales@c1sys.com

گروه نرم افزاری سیوان


The Future Is Here