نمونه کار سایت | شتاب دهنده سیوان


طراحی سایت فروشگاهی شاورما

خانه شاورما در زمینه فروش محصولات فست فود و رستورانی برای فروش آنلاین مواد غذایی  با سیوان همکاری داشته است.

فروشگاه اینترنتی شاورما دارای امکانات پایه و تخصصی یک فروشگاه آنلاین است که این امکان را برای مدیران سایت فراهم می کند محصولات را برحسب نیاز در دسته بندی خاصی قرار دهند و با استفاده از ویژگی های مورد نظر خود به کاربران اجازه فیلترینگ و جستجوی سریع در محصولات دهند.

ایجاد ارتباط منسجم و هدفمند میان بخش مقالات و محصولات به مدیریت سایت امکان میدهد هدف گذاری های خود در زمینه سئو و تولید محتوا را به راحتی پیاده سازی کرده و جایگاه مناسبی در نتایج جستجو کسب کند.

علاوه بر موارد ذکر شده قابلیت ارسال دیدگاه، قابلیت انتخاب پرداخت نقدی یا پرداخت در هنگام تحویل، قابلیت انتخاب درگاه پرداخت بانکی،افزودن محصول به لیست علاقه مندی، حساب کاربری پیشرفته، مشاهده سوابق خرید، ارسال اتوماتیک ایمیل و پیامک، صدور فاکتور خرید و … از دیگر امکانات طراحی سایت فروشگاهی خانه شاورما می باشد.

همچنین این سایت دارای سیستم جستجو AJAX پیشرفته ای است که به کاربر اجازه میدهد بر حسب فیلترینگ هایی از جمله قیمت ، نوع کالا و برند، رنگ و دیگر ویژگی ها محصول مورد نظر خود را پیدا کرده و خرید موفقی داشته باشد.

امکان گزارش گیری روزانه ، ماهانه و یا سالانه از فروشگاه، تعیین مالیات، امکان ارسال پیام به مشتری از دیگر ویژگی های سایت فروشگاهی خانه شاورما می باشد که به صورت حرفه ای ، توسط تیم سیوان طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی می شود.

نمونه وب سایت های فروشگاهی 

Office Time: Saturdays to Wednesdays: 9:00 AM - 18:00 PM Thursdays: 9:00 AM - 14:00 PM
Address: 4th floor, Vali Asr St, Khaje Nezam Molk St, Ahmad Abad Square, Isfahan, IRAN
+98 31 3226 1802
Email Address: info@c1sys.com
Support Email: support@c1sys.com
Sales Email: sales@c1sys.com

Sivan Software Group


The Future Is Here