جزئیات برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه اتوکام اصفهان

جزئیات برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه اتوکام اصفهان 900 600 شتاب دهنده سیوان

جزئیات برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه اتوکام اصفهان

بیست و پنجمین نمایشگاه اتوکام (کامپیوتر، اتوماسیون اداری، مخابرات و استارتاپ) از هشتم تا دوازدهم آبان در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان با حضور فعالان و ذینفعان این بخش برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، زمان بازدید از نمایشگاه اتوکام اصفهان در تاریخ هشتم تا دوازدهم آبان ماه ۱۰ تا ۱۹ در نظر گرفته شده تا بازدیدکنندگان تخصصی بتوانند در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

مدیر نمایشگاه‌های داخلی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در نشست خبری بیست و پنجمین نمایشگاه اتوکام گفت: نمایشگاه بین‌المللی اتوکام یکی از قدیمی‌ترین نمایشگاه‌های استان است که از هشتم تا ۱۲ آبان ماه در محل برگزاری شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان برگزار می‌سود.

مدیر نمایشگاه‌های داخلی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان افزود: نمایشگاه بین ‌ المللی اتوکام طی چهار دوره مختلف از اواسط دهه هفتاد با بروز ماشین‌های اداری و تحهیزات و اتوماسیون اداری و ‌همزمان با سیاست کشور پیش رفت، اوایل دهه هشتاد فصل دوم این نمایشگاه با تغییر رویکرد و برنامه‌هایی که به عنوان رونق دولت الکترونیک صورت گرفته بود در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: اواخر دهه هشتاد و اوایل دهه ۹۰ همزمان با توسعه و رشد اینترنت و فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک سیاست‌های نمایشگاه اتوکام در دوره سوم تبلور یافت همچنین در دوره چهارم این نمایشگاه همزمان با رشد و توسعه فضاهای مجازی و استارتاپ‌ها با تحول و حضور استارتاپ‌ها تبلور یافت.

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اصفهان نیز در این نشست خبری گفت: بزرگترین رویداد حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نمایشگاه اتوکام است که توجه زیادی در کشور به این بخش از فناوری و اطلاعات صورت می‌گیرد.

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان اصفهان گفت: شعار بیست و پنجمین نمایشگاه اتوکام «زندگی هوشمند» انتخاب شده، یکی از ابعاد زندگی هوشمند خدماتی است که دولت باید در راستای ابزارهوشمند ارایه دهد همچنین یکی دیگر از ابعاد زندگی هوشمند شهر هوشمند بوده که باید به این سمت حرکت کنیم و توسعه را شاهد باشیم.

وی با اشاره به اینکه در بحث زندگی هوشمند به ساختمان‌های هوشمند می‌رسیم، ادامه داد: کنترل‌های ساختمان و مصرف انرژی باید هوشمند شود که این موضوع با بحث IT   صورت می‌گیرد.

اطرج تصریح کرد: آموزش شهروندان برای رسیدن به شهر و زندگی هوشمند مهم است که کمیسیون آموزش سازمان نظام صنفی و رایانه‌ای به این موضوع ورود کرده و پاویونی برای آموزش درنظر گرفته است.

وی ادامه داد: در حوزه فناوری اطلاعات GAME درآمدزا است که زحمات زیادی در این راستا صورت گرفته و قرار شد تا حضور فعال‌تر و پررنگی را در این زمینه شاهد باشیم.

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اصفهان با اشاره به شعار سال تحت عنوان رونق تولید اظهار داشت: از آنجایی که یکی از مسائل اصلی کشور بحث اشتغال است و درصد بیکاری در استان اصفهان از سایر استان‌های کشور بیشتر است تلاش کردیم تا عنوان فرصت‌های شغلی را در این نمایشگاه مدنظر قرار دهیم.

وی ادامه داد: جشنواره فروش از چند سال گذشته به نمایشگاه اضافه شده و امیدواریم بازارچه فروش را در حاشیه نمایشگاه و خارج از سالن‌های اصلی دایر کنیم تا مخاطبان بیشتری جذب کنیم و برای فروشگاه‌ها کسب و کار ایجاد شود.

مدیرکل فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری اصفهان نیز در این نشست خبری گفت: ظهور فناوری‌های نوین از جنس فناوری اطلاعات اثر بزرگی در جنبه‌های مختلف بشری داشته است.

مدیرکل فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری اصفهان با بیان اینکه باید به ایجاد زمینه مشارکت و شبکه‌سازی توجه شود، بیان کرد: باید بنگاه‌ها و صنایع برای افزایش بهره‌وری با استفاده از فناوری اطلاعات و امکان سنجی کسب و کار نوپا هدف‌گیری شوند.

پاویون نرم افزار به عنوان اصلی ترین مرکز شرکتهای مطرح و برندهای تولید کننده نرم افزار در نمایشگاه اتوکام 2019 اصفهان به شمار می رود . سیوان نیز در کنار برندهای مطرح استان اصفهان آماده خدمت رسانی به کلیه شرکتها ، استارتاپ ها ، ارگانها و سازمانهایی هستند که راهکارهای نرم افزاری را به عنوان پیشران بهره وری و اقتصادی درک نموده اند.

طراحی نرم افزار اندروید | طراحی اپلیکیشن اندروید | طراحی وب اپلیکیشن | ساخت وب اپلیکیشن | وب اپ | وب اپلیکیشن
زمان اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه : 9:00 الی 18:00 - روزهای پنجشنبه : 9:00 الی 14:00
اصفهان ، میدان احمدآباد ، خیابان ولیعصر، خیابان خواجه نظام الملک ، نبش کوچه 3ساختمان اداری ، طبقه 4
32261802 - 031
ایمیل روابط عمومی info@c1sys.com
ایمیل پشتیبانی support@c1sys.com
ایمیل فروش sales@c1sys.com

گروه نرم افزاری سیوان


The Future Is Here