طراحی سایت خلاقانه


هدف سیوان در طراحی سایت خلاقانه، ایجاد تمایزی اغراق آمیز در بیان مفاهیم طراحی، به منظورایجاد نمایشی متفاوت از سایت شما نسبت به رقبا در فضای وب می باشد .سایت خلاقانه، دارای مجموعه ای از امکانات سفارشی همراه با تصاویر جذاب گرافیکی و محتوای ویدئویی حرفه ای مانند تیزرهای موشن گرافیک یا رئال می باشد .

اگرمشتری در اولین بازدید از سایت خلاقانه  شما ، دچار حیرت شود و اذعان کند که عملکرد بخش های مختلف این سایت را در جایی ندیده است ، نشان موفقیت ما در طراحی سایت خلاقانه می باشد.


طراحی سایت خلاقانه


هدف سیوان از طراحی سایت خلاقانه، ایجاد تمایزی اغراق آمیز در بیان مفاهیم طراحی در تناسب کسب و کار می باشد. سایت خلاقانه، دارای مجموعه ای از امکانات سفارشی همراه با تصاویر جذاب گرافیکی و محتوای ویدئویی حرفه ای مانند تیزرهای موشن گرافیک یا رئال می باشد که در محتوای سایت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

اگرمشتری در اولین بازدید از سایت شما دچار حیرت شود و اذعان کند که عملکرد بخش های مختلف این سایت را در جایی ندیده است ، نشان موفقیت ما در طراحی سایت خلاقانه می باشد. لازم به ذکر است وب سایتهای خلاقانه معمولا در قالب یک مفهوم جدید طراحی می شوند . سایت خلاقانه در ظاهر ، محتوا و ساختار متمایز می باشد.


استانداردهای سیوان در طراحی فروشگاه آنلاین

سیوان به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت در ایران، معیارهای مشخصی برای طراحی سایت دارد که خلاصه برخی از آنان به شرح زیر می باشد:

طراحی اختصاصی و عدم استفاده از قالب ها و کدهای عمومی

تعیین هزینه شفاف و منصفانه برای مشتری

مانیتورینگ وب سایت از لحاظ پهنای باند مصرفی

بروزرسانی ماژول های مورد استفاده در وب سایت کارفرما

اجرای به موقع پروژه طبق قرارداد

همخوانی و انطباق طراحی وب با کسب و کار کارفرما

جذابیت و منحصر به فرد بودن سایت

رعایت اصولی از تمامی قواعد و قوانین سئو

بالاترین سرعت بارگذاری سایت

ریسپانسیو بودن و نمایش صحیح در موبایل و تبلت

اجرای صحیح و تایید شده در تمام مرورگرهای وب استاندارد

مرحله ۴ : تست

تست عملکرد وب سایت پس از اتمام مرحله پیاده سازی الزامی می باشد. انجام این تست تنها در محدوده تست امکانات خلاصه نشده و با رویکردی فنی هنری از دید مخاطبان مختلف مورد پایش قرار می گیرد.

مرحله۵ :ثبت درموتورهای جستجو

معرفی وب سایت به موتورهای جستجو مرحله پایانی طراحی وب سایت و مرحله آغاز خدمات سئو می باشد.

مراحل کار

مرحله ۱ : معماری

قبل از شروع ، معماری وب سایت، متناسب با طرح کسب وکار شما تعریف و مستند می شود و به عنوان نقشه راه در کل مسیر از آن بهره برداری می شود.

مرحله ۲ : طراحی

بر اساس هویت بصری کسب و کار شما، از طرح‌های گرافیکی خاصی استفاده می شود. این طرح‌ها بایستی هویت بصری وب سایت شما را مشخص کنند.

مرحله ۳ : پیاده سازی

در این مرحله پیاده سازی طرح های گرافیکی تائید شده شروع می شود ‌و کارهای کدنویسی و پیکربندی ماژول ها انجام می شود.


بخش های اصلی یک وب سایت خلاقانه

هویت برند تجاری

 

بعد از بررسی برند تجاری و نوع کسب و کار ، طراحی وب سایت خلاقانه شما بطوری انجام می شود تا با فضای تجارت موجود هارمونی داشته و ارتباطی منسجم بین ویژگی های برند و وب سایت با نگاهی ویژه برقرار شود.در صورت لزوم بعد از تایید شما، برند تجاری از نو طراحی و اصطلاحا پروسه Rebranding انجام میگردد تا وب سایتی حرفه ای و کاملا منطبق بر تجارت شما طراحی شود.

طراحی کال تو اکشن

 

کال تو اکشن ، عناصری دیداری در وب سایت خلاقانه هستند که موجب ترغیب کاربران به کلیک و واکنش بیشتر می شوند. طراحی مناسب کال تو اکشن ها و استفاده بجا از آنها میتواند موجب افزایش فروش از طریق وب سایت و یا ورود بازدیدکننده بیشتر به صفحه ای مشخص شود.

تمایز با رقبا

تعداد زیادی از رقبای شما هنوز به اهمیت برخورداری از وب سایتی حرفه ای و ایده آل پی نبرده اند. سیوان می تواند با طراحی وب سایتی حرفه ای ، سکوی پرتابی برای تجارت شما فراهم کند تا بتوانید با قدرت نسبت به رقبای خود پیشتاز باشید

طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو)

با گسترش موبایل و تبلت در بین اقشار مختلف اجتماع ، امکان باز شدن صحیح و بدون مشکل وب سایت در ابعاد مختلف موبایل و تبلت ضروری می باشد.
طراحی وب سایت های خلاقانه توسط کارشناسان سیوان کاملا ریسپانسیو می باشند.

 • ابتدا باید اهداف و انتظاراتی را که از داشتن وب سایت دارید، بطور واضح تعیین کنید. سپس روش فعالیت وب سایت های فعال در زمینه ی کاری خود را مورد بررسی قرار دهید تا هر آنچه که می توان در وب سایت شما ارائه شود را مشخص کنید. در نهایت با تحقیق و بررسی، شرکتی معتبر را برای طراحی وب سایت خود انتخاب کنید.

 • با توجه به ضریب نفوذ اینترنت در کشور و همچنین تعداد کاربران بالای اینترنت با بیش از ۵۰ میلیون کاربر در ایران ، حضور فعالان اقتصادی در این بستر اجتناب ناپذیر می باشد. از طرفی با توجه به بالارفتن هزینه های کاغذ و چاپ و معایب این نوع از تبلیغات ، بایستی پایگاهی برای اطلاع رسانی ۲۴ ساعته داشته باشید که شما را حتی در زمان استراحت، به مشتری معرفی کند.

 • با توجه به اینکه وب سایت شما همانند شعبه ای ۲۴ ساعته فعال می باشد و پایین آمدن آن شبیه پایین آمدن تابلو شرکت یا کرکره مغازه شما می باشد. لذا پیشنهاد می شود تا به دلایل امنیتی ، وجود دسترسی ثابت و پشتوانه حقوقی محکم با شرکت های طراحی سایت قرارداد منعقد شود .
  حتی اگر به دلایلی تمایل دارید با طراحی به صورت مستقیم قرارداد منعقد کنید ، حتما با یک شرکت طراحی سایت قرارداد نظارت منعقد نمایید.

 • بله . هزینه ارائه سورس برنامه نسبت به نوع پروژه ها متفاوت می باشد.

 • پایین ترین هزینه برای راه اندازی یک وب سایت شرکتی ۲.۵ میلیون تومان می باشد .

 • بله. آموزش رایگان و کامل برای یک بار، همراه با تحویل فیلم آموزشی به مشتری ارائه می شود .

 • سه ماه می باشد. و بعد از آن در صورت نیاز مشتری قرارداد پشتیبانی سالانه منعقد می شود

 • پس از بررسی دامنه و پنل ، امکان انجام آن تعیین و اعلام می شود.

 • سیوان ، پنل کاربری به همراه آموزش کامل برای ویرایش محتوا را در اختیار شما قرار می دهد تا براحتی بتوانید بدون هزینه ، محتوای وب سایت خود را ویرایش نمایید.

 • اصلی ترین تفاوت این دو درگاه در هزینه دار بودن واریز وجه از طریق درگاه آنلاین واسط می باشد. استفاده از درگاه آنلاین مستقیم باعث ایجاد اعتبار بیشتر شما نزد مشتریان خواهد شد. از طرفی برای مواردی که محدودیت زمان داشته باشید، درگاه آنلاین واسط در کمتر از یک ساعت فعال می شود و هیچ گونه روند اداری پیچیده ای ندارد.

سوالات متداول

نیازسنجی رایگان پروژه خود را به سیوان بسپارید؟

فایل RFP و معرفی تفصیلی پروژه را در این بخش آپلود نمایید .


برخی مشتریان ما

0

تعداد اعضاء باشگاه مشتریان

0

تعداد استارتاپ عضو شتابدهنده

0

تعداد پروژه نیازسنجی شده

0

تعداد همکاران تجاری

0

تعداد پروژه جاری

0

تعداد پروژه اجرا شده


Sivan SoftwareGroup

گروه نرم افزاری سیوان


The Future Is Here

شتاب دهنده سیوان یکی از معتبر ترین و موفق ترین شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت ،طراحی نرم افزار اندروید، طراحی وب اپلیکیشن، طراحی ui ux، واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و سئو در ایران است. این افتخار حاصل تلاش تیم خلاق و متعهد سیوان و همچنین اعتماد مشتریان عزیزمان بوده است. ما سرسخت هستیم، ما منظم هستیم ، ما خلاق هستیم!

پشتیبانی 09:00 – 19:00

آدرس : اصفهان، خیابان خاقانی، نبش کوچه ۱۶ (شهید مجید شهیدی)، پلاک ۳۳، طبقه سوم

تلفن: ۳۶۲۹۶۵۶۷ (۰۳۱)

تلفن: ۳۶۲۹۶۵۶۳ (۰۳۱)

ایمیل روابط عمومی [email protected]

ایمیل پشتیبانی [email protected]

ایمیل فروش [email protected]