طراحی سایت شرکتی

هدف سیوان در طراحی سایت شرکتی ، ثبت جلوه های فاخر ، جذاب و حرفه ای از کسب و کار شما در ذهن مخاطب است . در واقع اصلی ترین هدف شرکت طراحی سایت از طراحی سایت شرکتی ، اجرای نمایشی جذاب از کسب و کار شما قبل از آشنائی مخاطب با شما می باشد.

سایت شرکتی خوب، مجموعه ای از امکانات سفارشی همراه با تصاویر جذاب گرافیکی می باشد . در ضمن با توجه به اینکه امروزه گوشی های موبایل ضریب نفوذ بالایی دارند، بایستی سایت بصورت ریسپانسیو بر روی گوشی و تبلت نمایش داده شود تا تصویر ایده آل  از برند در ذهن مخاطب شما شکل گیرد.

سیوان در جلسات مشاوره تخصصی به شما کمک می کند تا با اطمینان خاطر سایت شرکتی خود را راه اندازی کنید.

معرفی طراحی گرافیک -شتاب دهنده سیوان


استانداردهای سیوان در طراحی وب سایت شرکتی

سیوان به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت در ایران، معیارهای مشخصی برای طراحی سایت دارد که خلاصه برخی از آنان به شرح زیر می باشد:

طراحی اختصاصی و عدم استفاده از قالب ها و کدهای عمومی

تعیین هزینه شفاف و منصفانه برای مشتری

مانیتورینگ وب سایت از لحاظ پهنای باند مصرفی

بروزرسانی ماژول های مورد استفاده در وب سایت کارفرما

اجرای به موقع پروژه طبق قرارداد

همخوانی و انطباق طراحی وب با کسب و کار کارفرما

جذابیت و منحصر به فرد بودن سایت

رعایت اصولی از تمامی قواعد و قوانین سئو

بالاترین سرعت بارگذاری سایت

ریسپانسیو بودن و نمایش صحیح در موبایل و تبلت

اجرای صحیح و تایید شده در تمام مرورگرهای وب استاندارد

مرحله ۴ : تست

تست عملکرد وب سایت پس از اتمام مرحله پیاده سازی الزامی می باشد. انجام این تست تنها در محدوده تست امکانات خلاصه نشده و با رویکردی فنی هنری از دید مخاطبان مختلف مورد پایش قرار می گیرد.

مرحله۵ : ثبت درموتورهای جستجو

معرفی وب سایت به موتورهای جستجو مرحله پایانی طراحی وب سایت و مرحله آغاز خدمات سئو می باشد.

مراحل کار

مرحله ۱ : معماری

قبل از شروع ، معماری وب سایت، متناسب با طرح کسب وکار شما تعریف و مستند می شود و به عنوان نقشه راه در کل مسیر از آن بهره برداری می شود.

مرحله ۲ : طراحی

بر اساس هویت بصری کسب و کار شما، از طرح‌های گرافیکی خاصی استفاده می شود. این طرح‌ها بایستی هویت بصری وب سایت شما را مشخص کنند.

مرحله ۳ : پیاده سازی

در این مرحله پیاده سازی طرح های گرافیکی تائید شده شروع می شود ‌و کارهای کدنویسی و پیکربندی ماژول ها انجام می شود.


بخش های اصلی طراحی سایت شرکتی

طراحی اختصاصی

طراحی اختصاصی در سیوان شامل کلیه امور مربوط به معماری محتوا ، اطلاعات و گرافیک می باشد . توجه کنید که مشتریان تفاوت یک وب سایت شرکتی اختصاصی را با قالبی آماده متوجه می شوند.

طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو)

با گسترش موبایل و تبلت در بین اقشار مختلف اجتماع ، امکان باز شدن صحیح و بدون مشکل وب سایت در ابعاد مختلف موبایل و تبلت ضروری می باشد.طراحی وب سایت های شرکتی توسط کارشناسان سیوان کاملا ریسپانسیو می باشند.

صفحه اصلی

صفحه اصلی وب سایت شرکتی ، گرید شرکت را تعیین می کند ، لذا بایستی بیشترین تلاش برای اطلاع رسانی را در صفحه اول انجام داد.

تبدیل وب سایت به اپلیکیشن موبایل

با توجه به اینکه وب سایت های طراحی شده در سیوان کاملا ریسپانسیو می باشند ، لذا شما می توانید با انجام هزینه ای کم ، وب سایت خود را به اپلیکیشن موبایل تبدیل نمایید و به صورت وب ویو وب سایت شما در قالب یک اپلیکیشن در اختیار مشتریانتان قرار گیرد.

معرفی خدمات ، محصولات و یا پروژه ها

واحد تبلیغات شرکتها و سازمانها برای معرفی خدمات، محصولات و یا پروژه ها، بطور سالانه برای طراحی و چاپ کاتالوگ، بروشور و موارد مشابه، هزینه های زیادی پرداخت می کنند. که معمولا تعداد زیادی از آنها نیز قبل از چاپ نسخه های جدید دور ریخته میشوند. سیوان برای معرفی خدمات، محصولات و یا پروژه های شما با رعایت اصول جستجو و طبقه بندی اطلاعات، پیشنهادات ویژه ای دارد.

صفحه ارتباط با ما

بعد از صفحه اصلی بیشترین بازدید کاربران از وب سایت در صفحه ارتباط با ما می باشد. به این منظور بایستی صفحه ارتباط با ما همانند صفحه اصلی بصورتی کاربرپسند و حرفه ای طراحی نمود و محتوای مورد نیاز مشتری را با ساختاری منظم در اختیار وی قرار داد .

معرفی مشتریان

موفقیت شما به موفقیت مشتریان شما بستگی دارد. و معمولا معرفی مشتریان موفق به مخاطبان ، از اصلی ترین راه های جذب مخاطب بیشتر به حساب می آید.

فرم های ارتباط با ما و درخواست نمایندگی

ارتباط مستقیم مشتریان شما از طریق فرم های تعریف شده در وب سایت ضروری و مهم می باشد ، زیرا در صورت بروز هرگونه مشکل در ارسال پیام و یا ظاهر غیرحرفه ای فرم ، امکان از دست دادن مشتریان وجود خواهد داشت


نمونه کار  طراحی سایت شرکتی

  • ابتدا باید اهداف و انتظاراتی را که از داشتن وب سایت دارید، بطور واضح تعیین کنید. سپس روش فعالیت وب سایت های فعال در زمینه ی کاری خود را مورد بررسی قرار دهید تا هر آنچه که می توان در وب سایت شما ارائه شود را مشخص کنید. در نهایت با تحقیق و بررسی، شرکتی معتبر را برای طراحی وب سایت خود انتخاب کنید.

  • با توجه به ضریب نفوذ اینترنت در کشور و همچنین تعداد کاربران بالای اینترنت با بیش از ۵۰ میلیون کاربر در ایران ، حضور فعالان اقتصادی در این بستر اجتناب ناپذیر می باشد. از طرفی با توجه به بالارفتن هزینه های کاغذ و چاپ و معایب این نوع از تبلیغات ، بایستی پایگاهی برای اطلاع رسانی ۲۴ ساعته داشته باشید که شما را حتی در زمان استراحت، به مشتری معرفی کند.

  • با توجه به ضریب نفوذ اینترنت در کشور و همچنین تعداد کاربران بالای اینترنت با بیش از ۵۰ میلیون کاربر در ایران ، حضور فعالان اقتصادی در این بستر اجتناب ناپذیر می باشد. از طرفی با توجه به بالارفتن هزینه های کاغذ و چاپ و معایب این نوع از تبلیغات ، بایستی پایگاهی برای اطلاع رسانی ۲۴ ساعته داشته باشید که شما را حتی در زمان استراحت، به مشتری معرفی کند.

  • بله . هزینه ارائه سورس برنامه نسبت به نوع پروژه ها متفاوت می باشد.

  • پایین ترین هزینه برای راه اندازی یک وب سایت شرکتی ۲.۵ میلیون تومان می باشد .

  • سه ماه می باشد. و بعد از آن در صورت نیاز مشتری قرارداد پشتیبانی سالانه منعقد می شود

  • بله. آموزش رایگان و کامل برای یک بار، همراه با تحویل فیلم آموزشی به مشتری ارائه می شود .

  • پس از بررسی دامنه و پنل ، امکان انجام آن تعیین و اعلام می شود.

  • سیوان ، پنل کاربری به همراه آموزش کامل برای ویرایش محتوا را در اختیار شما قرار می دهد تا براحتی بتوانید بدون هزینه ، محتوای وب سایت خود را ویرایش نمایید.

  • اصلی ترین تفاوت این دو درگاه در هزینه دار بودن واریز وجه از طریق درگاه آنلاین واسط می باشد. استفاده از درگاه آنلاین مستقیم باعث ایجاد اعتبار بیشتر شما نزد مشتریان خواهد شد. از طرفی برای مواردی که محدودیت زمان داشته باشید، درگاه آنلاین واسط در کمتر از یک ساعت فعال می شود و هیچ گونه روند اداری پیچیده ای ندارد.

سوالات متداول

نیازسنجی رایگان پروژه خود را به سیوان بسپارید؟

فایل RFP و معرفی تفصیلی پروژه را در این بخش آپلود نمایید .


برخی مشتریان ما

0
تعداد اعضاء باشگاه مشتریان
0
تعداد استارتاپ عضو شتابدهنده
0
تعداد پروژه نیازسنجی شده
0
تعداد همکاران تجاری
0
تعداد پروژه جاری
0
تعداد پروژه اجرا شده

درخواست مشاوره رایگان


Sivan SoftwareGroup

گروه نرم افزاری سیوان


The Future Is Here

زمان اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه : 9:00 الی 18:00 - روزهای پنجشنبه : 9:00 الی 14:00

اصفهان ، اتوبان شهید صیاد شیرازی ، نبش خیابان مهرآباد ، ساختمان پارسیان ، طبقه 6

واحد فروش : 09132000652

واحد فنی : 09354107447

ایمیل روابط عمومی info@c1sys.com

ایمیل پشتیبانی support@c1sys.com

ایمیل فروش sales@c1sys.com