تاثیر طراحی اپلیکیشن موبایل در آینده کسب و کار های تجارت همراه محور

شتاب دهنده سیوان

آیا این گفته که هر مجموعه ای که زودتر دست به طراحی اپلیکیشن موبایل دست بالا را در بازار خواهد داشت واقعیت دارد؟

برای آنکه بدانیم آیا آینده تجارت همراه روشن است یا خیر بهتر است به غول تجارت الکترونیک دنیا یعنی گوگل نگاهی بیاندازیم.

شبکه های اجتماعی محل فروش نیستند!

شاید این تصور ایجاد شود که شبکه های اجتماعی که عموما در موبایل بسیار رونق دارند، آینده تجارت همراه را تعیین می کند، در اینجا باید بگوییم که شبکه های اجتماعی به هر میزان رشد که برسند نمی توانند درگاه فروش شوند، آنها فقط در حکم بازاریابانی هستند که برای محصول تبلیغ می کنند، آنها نقش کاتالیزور را در تجارت همراه دارند اما نقش اصلی را اپلیکیشن های موبایل بازی می کند.

آینده تجارت همراه و طراحی اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن های موبایل آینده تجارت همراه هستند،به اسنپ، تپ سی نگاه کنید، فکر می کنید چه میزان مبادلات در روز در این دو اپلیکشین نوظهور مبادله می شود؟ پس شک نکنید آینده تجارت همراه بر اساس اپلکیشن موبایل خواهد بود.

برای اینکه سهمی از تجارت همراه را از آن خود کنید و یکی از صد و چهل باری که یک فرد به گوشی اش سر میزند را از آن خود کنید چاره ای جز طراحی اپلیکیشن موبایل برای مجموعه اقتصادی تان ندارید. شاید از خود بپرسید چرا چاره ای جز طراحی اپلیکیشن موبایل ندارید؟ پاسخ شما را در سه بند زیر خواهم داد.

1. مردم باید راحت شما را پیدا کنند

در شبکه های اجتماعی فرد واقعا نمی داند چه چیزی منتشر شده است و قسمت سرچ این شبکه ها بسیار بد است، برای فائق آمدن بر روی این مشکل باید جای همیشگی در گوشی های همراه برای خود دست و پا کنید و این امر جز با طراحی اپلیکشین موبایل میسر نیست.

2.قابل اعتماد بودن

وقتی مردم می بینند که شما برای طراحی اپلیکیشن موبایل کسب و کارتان وقت گذاشته اید، آنها شما را به نسبت فردی که در شبکه های اجتماعی دست فروشی می کند مورد اعتماد تر می ببینند.

3. امکان رد و بدل اطلاعات همیشگی

با طراحی اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارتان همواره یک رسانه در گوشی فرد دارید که فرد با استفاده از آن می تواند از همه فعالیت های شما بدون مزاحمت سایر عوامل مطلع شود، در واقع ذهن مشتری در گیر شما می شود.

مردم به این سه ویژگی نیاز دارند پس شک نداشته باشید که اگر دست به طراحی اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارتان می زنید دست بالا را خواهید داشت  و قسمتی از تجارت همراه را تجربه خواهید کرد.

دیدگاهی بگذارید

طراحی نرم افزار اندروید | طراحی اپلیکیشن اندروید | طراحی وب اپلیکیشن | ساخت وب اپلیکیشن | وب اپ | وب اپلیکیشن
زمان اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه : 9:00 الی 18:00 - روزهای پنجشنبه : 9:00 الی 14:00
اصفهان ، میدان احمدآباد ، خیابان ولیعصر، خیابان خواجه نظام الملک ، نبش کوچه 3ساختمان اداری ، طبقه 4
32261802 - 031
ایمیل روابط عمومی info@c1sys.com
ایمیل پشتیبانی support@c1sys.com
ایمیل فروش sales@c1sys.com

گروه نرم افزاری سیوان


The Future Is Here