تاریخچه سیوان


فعالیت حرفه ای بنیانگذار سیوان از شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان در سال 1390 در حوزه ارائه راهکارهای هوشمند سازی با رویکرد فناوری اطلاعات شروع شد.  شرکت آوین رسام سیوان با نام تجاری سیوان به شماره ثبت 52071 با شناسه ملی 1400408933 توسط آقای سعید حیدری اصفهانی با سمت مدیر عامل تاسیس و فعالیت رسمی خود را از تاریخ 1393/3/7 اغاز نموده است.

گروه نرم افزاری سیوان (c1) در راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت با عضویت در اتاق بازرگانی اصفهان و همکاری با سایر انجمن ها و دانشگاه های معتبر از جمله دانشگاه صنعتی اصفهان موفق به ثبت برند بین المللی سیوان در ارائه راهکارهای فناوری اطلاعات به شماره آگهی 298059 گردید و علاوه بر ارائه خدمات به هموطنان داخل کشور، ارائه خدمات به شرکتهای خارجی را نیز در دستور کار خود قرار داده است. 

می کوشیم تا با محوریت خدمات طراحی و توسعه ، خدمات شتابدهی و فعالیتهای اجتماعی ، اعضای خانواده بزرگ سیوان را گسترش دهیم .


سخن موسس و مدیرعامل سیوان


خدا را شاکریم که در طی این سالها، همواره کوشش گروه نرم افزاری سیوان، ارائه بهترین راهکارها و خدمات به مشتریان بوده است. از مشتریان و همکاران عزیز سپاسگذاریم که در این مسیر با همراهی یکدیگر ، رشد خود را در توسعه ارزش های حرفه ای به نمایش گذاشتیم.
همواره می کوشیم تا با تکیه بر ظرفیت های فناوری ، مالی و منابع انسانی سیوان، به عنوان شریک تجاری پایدار شناخته شویم و به پشتوانه ارتباطی نزدیک با موسسات علمی داخلی و خارجی، بروزرسانی دانش فنی، راهکارها و زیرساخت های فناوری پایه را همیشه به عنوان یک اولویت دنبال نماییم.
سعید حیدری اصفهانی

لوگو شتاب دهنده سیوان


ماموریت و چشم انداز

ماموریت، ایجاد بالاترین ارزش افزوده برای کسب و کار مشتریان از طریق راهکارهای نرم افزاری و فناوری پایه و هم چنین ایجاد استارتاپ های قدرتمند برای شرکت ها و اشخاصی است که می خواهند در زندگی انسان ها تغییر مثبتی ایجاد کنند.

تولید، توسعه، نشر و شتابدهی فرصت ها و راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات به منظور ایجاد جهانی بهتر، کسب و کارهای پویا تر و اقتصادی شکوفا تر می باشد.

 

معرفی لوگو سیوان

لوگوی سیوان با الهام از کلمه ترکیبی CHOICE ONE به معنای انتخاب اول با کمک اعداد 0 و1 و حرف C با فرمتی خاص در کنار عدد 1 شکل گرفت. انتخاب اول CHOICE ONE اولین شعار شرکت سیوان بود که به این ترتیب در دل لوگوی سیوان پیاده سازی شد. این لوگو در ابتدا به صورت فلت طراحی شد ولی امروز به صورت سه بعدی می باشد.

مدیران

مدیر تولید شتاب دهنده سیوان

مهبد صدری

آقای رییعی -مدیر دپارتمان فروش -شتاب دهنده سیوان

آرش ربیعی

مدیر دپارتمان کنترل پروژه ها شتاب دهنده سیوان

علی حیدری اصفهانی

سعید حیدری اصفهانی -مدیرعامل شتاب دهنده سیوان

سعید حیدری اصفهانی

نیازسنجی رایگان پروژه خود را به سیوان بسپارید؟

فایل RFP و معرفی تفصیلی پروژه را در این بخش آپلود نمایید .


گواهینامه ها

نام شرکت (فارسی):  آوین رسام سیوان
نام شرکت (انگلیسی):  Avin Rasam Sivan
نام تجاری (برند):  سیوان
شماره آگهی ثبت برند تجاری:  298059
شماره ثبت:  52071
شناسه ملی : 14004089335
شماره اقتصادی:  411455579649
شماره سریال عضویت اتاق بازرگانی:  2520597818


برخی مشتریان ما

0
تعداد اعضاء باشگاه مشتریان
0
تعداد استارتاپ عضو شتابدهنده
0
تعداد پروژه نیازسنجی شده
0
تعداد همکاران تجاری
0
تعداد پروژه جاری
0
تعداد پروژه اجرا شده

درخواست مشاوره رایگان


Sivan SoftwareGroup

گروه نرم افزاری سیوان


The Future Is Here

زمان اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه : 9:00 الی 18:00 - روزهای پنجشنبه : 9:00 الی 14:00

اصفهان ، اتوبان شهید صیاد شیرازی ، نبش خیابان مهرآباد ، ساختمان پارسیان ، طبقه 6

واحد فروش : 09132000652

واحد فنی : 09354107447

ایمیل روابط عمومی info@c1sys.com

ایمیل پشتیبانی support@c1sys.com

ایمیل فروش sales@c1sys.com