نشست تجاری اوراسیا در روسیه با حضور مهندس حیدری مدیرعامل سیوان

نشست تجاری اوراسیا در روسیه با حضور مهندس حیدری مدیرعامل سیوان 900 600 شتاب دهنده سیوان

نشست تجاری اوراسیا در روسیه با حضور مهندس حیدری مدیرعامل سیوان

پس از چند سال مذاکره و گمانه‌زنی ، سرانجام عضویت ایران در اتحادیه اقتصادی اوراسیا در پنجم آبان امسال نهایی شد. این عضویت برای مدت سه سال و به شکل آزمایشی نهایی شده و در صورت طی شدن مقدمات لازم و اجرایی شدن برنامه‌ها ، این عضویت قطعی و دائمی خواهد شد.

هرچند در این اتحادیه چند کشور مهم منطقه‌ای عضویت دارند اما اصلی‌ترین کشوری که در صورت به نتیجه رسیدن مذاکرات می‌تواند به یک شریک مهم اقتصادی برای ایران بدل شود، روسیه خواهد بود. دو کشور از سال‌ها پیش در حوزه سیاسی اشتراک نظر داشته‌اند.

پس از پیوستن ایران به اوراسیا ، چند هفته قبل یک هیئت تجاری و اقتصادی از روسیه به ایران آمد تا شرایط همکاری‌های دو جانبه و چند جانبه را بررسی کند و بر اساس اعلام اتاق بازرگانی ایران، یک هیئت تجاری از ایران نیز ماه آینده به مسکو سفر خواهند کرد. بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی این اتاق، هیات تجاری اتاق ایران با همکاری اتاق مشترک بازرگانی ایران و روسیه به سرپرستی رئیس پارلمان بخش خصوصی کشور ۱۳ تا ۱۵ اسفند برابر با ۳ تا ۵ مارس ۲۰۲۰ به روسیه اعزام می‌شود.

لازم به ذکر است سفر فوق به دلیل بحران کرونا و بسته شدن مرزها کنسل شد و قرار شد در نیمه دوم مرداد ماه در صورت حل مشکلات مرزی برگزار شود .

شرکت سیوان به نمایندگی مدیرعامل محترم جناب اقای مهندس حیدری در جمع شرکتهای صادرکننده خدمات فنی و مهندسی در این سفر تجاری به کشور روسیه حضور خواهند داشت.

طراحی نرم افزار اندروید | طراحی اپلیکیشن اندروید | طراحی وب اپلیکیشن | ساخت وب اپلیکیشن | وب اپ | وب اپلیکیشن
زمان اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه : 9:00 الی 18:00 - روزهای پنجشنبه : 9:00 الی 14:00
اصفهان ، میدان احمدآباد ، خیابان ولیعصر، خیابان خواجه نظام الملک ، نبش کوچه 3ساختمان اداری ، طبقه 4
32261802 - 031
ایمیل روابط عمومی info@c1sys.com
ایمیل پشتیبانی support@c1sys.com
ایمیل فروش sales@c1sys.com

گروه نرم افزاری سیوان


The Future Is Here