حضور شتاب دهنده سیوان در نمایشگاه اتوکام 2019 اصفهان

حضور شتاب دهنده سیوان در نمایشگاه اتوکام 2019 اصفهان 900 600 شتاب دهنده سیوان

 حضور شتاب دهنده سیوان در نمایشگاه اتوکام 2019 اصفهان

با تشکر از تشریف فرمایی مشتریان و همکاران محترم که از  غرفه سیوان بازدید به عمل آوردند.

در روزهای آتی نیز منتظر حضور گرمتان هستیم.

آدرس غرفه : نمایشگاه پل شهرستان اصفهان ، سالن نقش جهان ، پاویون نرم افزار (نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان)

روز دوم نمایشگاه اتوکام 2019 اصفهان (استقبال مسئولین و مدعوین از خدمات سفارشی سیوان)

خدمات ترکیبی شامل شتابدهی ، طراحی و توسعه و به عنوان دو مکمل و پیشران توسعه در کسب و کارهای نوظهور نقش بسزایی ایفا می نماید.

گروه سیوان با ارائه و معرفی  خدمات سفارشی خود، مورد توجه و استقبال مدعوین محترم نمایشگاه اتوکام واقع شد.

روز سوم نمایشگاه اتوکام 2019 اصفهان (پخش زنده مصاحبه مهندس حیدری مدیرعامل سیوان)

خلاصه ای از صحبت های مدیرعامل سیوان با خبرنگار شبکه آپارات 

حیدری ، مدیر عامل گروه نرم افزاری سیوان هستم .
افتخار می کنیم که بعنوان یکی از شرکت های عضو نظام صنفی یارانه ای اصفهان، در این پاویون مستقر هستیم. شرکت سیوان بعنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه خدمات نرم افزاری و شتابدهی استارتاپ فعالیت دارد. ما توانستیم در زمینه صادرات به کشورهائی مانند روسیه فعالیت های خوبی داشته باشیم. باعث افتخار ما می باشد تا بتوانیم در خدمت استارتاپ ها و کسب و کارهائی باشیم که می خواهند از طریق IT و ارائه راهکارهای نرم افزاری سازمان و کسب وکار خود را ارتقا دهند و انشاء ا.. که بتوانیم خدمات خود را ارتقا بدهیم.
شرکت نرم افزاری سیوان از مرکز علمی و تحقیقاتی اصفهان کار خود را شروع و هسته اصلی آن از انجا شروع شد و توانستیم در طی این سالها نظر مشتریان خود را جذب کنیم و بازار خوبی نیز در خارج از کشور تعریف کنیم.
دانش IT در ایران بسیار توسعه یافته و قدرتمند در حال پیشرفت می باشد و شرکت های موفقی نیز توانسته اند در این زمینه ارائه خدمات داشته باشند. شرکت نرم افزاری سیوان هم در این زمینه آماده ارائه خدمات می باشد و مسیر راه تعریف شده برای استارتاپ ها در سال 98 ارائه راهکارهای مالی بصورت high tech. یا تکنولوژی نوین می باشد که تیم های R&D و طرح توسعه سیوان بطور مداوم در این مورد تلاش می کنند و هر روز در حال توسعه می باشند و امکاناتی به این بستر افزوده می شود.
پروژه ای که اخیرا در دستور کار سیوان قرارگرفته موزه مجازی ایران می باشد که کلیه موزه های کشور در قالب سرویسی آنلاین در بستر واقعیت مجازی و واقعیت افزوده درزمینه اطلاع رسانی خدمات بسیار خوبی به گردشگران ارائه خواهند داد. صنعت گردشگری قطعا از خدمات واقعیت مجازی و واقعیت افزوده خیلی خوب می توانند استفاده کنند و صنعت آموزش بعنوان محور توسعه منابع انسانی بخوبی می توانند از این تکنولوژی استفاده کنند.
علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت رسمی شرکت سیوان c1sys.com با استفاده از اطلاعات خوبی که در این زمینه فراهم شده، استفاده کنند. در سایت سیوان اطلاعات خوبی در این زمینه جمع آوری شده که قابل مشاهده و استفاده کاربران عزیز می باشد.
انشاءا… از افق های آتی سیوان، تاسیس دفتر در سایر کشورها می باشد تا بتوانیم خدمات خود را به سایر کشورها نیز ارائه دهیم.
شرکت سیوان شرکتی ثبت شده می باشد. برند بین المللی سیوان نیز ثبت شده است و کلیه ساختارهای حقوقی سیوان تعریف شده می باشد. شرکت سیوان آماده خدمتگذاری به کلیه سازمانها می باشد.
شرکت در نمایشگاه اتوکام باعث افتخار ما می باشد. امیدواریم تا بتوانیم در کنار سایر همکاران خدمات خوبی به کسب وکار و استارتاپ ها ارائه کنیم.

روز چهارم نمایشگاه اتوکام 2019 اصفهان ( بازدید استارتاپ های تحت پشتیبانی سیوان در نمایشگاه اتوکام اصفهان)

حضور استارتاپ های موفق در حوزه های مختلف ، سبب خرسندی مجموعه سیوان می باشد. از اینکه توانسته ایم تا رضایت مشتریان خود در زمینه کسب و کارهای نوظهور را کسب نماییم، خرسندیم .

روز پنجم و اختتامیه نمایشگاه اتوکام 2019 اصفهان 

تفاهم همکاری بین شرکت های برتر عضو نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان از جمله شرکت نرم افزاری سیوان ، یکان ، باسا و دیبا و اهدای لوح تقدیر از طرف نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان ، برگ زرینی در رزومه سیوان به شمار می رود.

طراحی نرم افزار اندروید | طراحی اپلیکیشن اندروید | طراحی وب اپلیکیشن | ساخت وب اپلیکیشن | وب اپ | وب اپلیکیشن
زمان اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه : 9:00 الی 18:00 - روزهای پنجشنبه : 9:00 الی 14:00
اصفهان ، میدان احمدآباد ، خیابان ولیعصر، خیابان خواجه نظام الملک ، نبش کوچه 3ساختمان اداری ، طبقه 4
32261802 - 031
ایمیل روابط عمومی info@c1sys.com
ایمیل پشتیبانی support@c1sys.com
ایمیل فروش sales@c1sys.com

گروه نرم افزاری سیوان


The Future Is Here