حضور گروه نرم افزاری سیوان در نمایشگاه اتوکام 2019 ، بزرگترین رویداد حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اصفهان

حضور گروه نرم افزاری سیوان در نمایشگاه اتوکام 2019 ، بزرگترین رویداد حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اصفهان 900 600 شتاب دهنده سیوان
نمایشگاه اتوکام اصفهان 2019 | شتاب دهنده سیوان

حضور گروه نرم افزاری سیوان در نمایشگاه اتوکام 2019 ، بزرگترین رویداد حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اصفهان

بیست و پنجمین نمایشگاه اتوکام (کامپیوتر ، اتوماسیون اداری ، مخابرات و استارتاپ) از هشتم تا دوازدهم آبان در محل برپایی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان با حضور فعالان و ذینفعان این بخش برگزار میشود.

گروه نرم افزاری سیوان به عنوان 10 شرکت برتر حوزه نرم افزار در اصفهان در پاویون نرم افزار حضور به عمل می رساند. این نمایشگاه زیرگروه های نرم افزار ، سخت افزار شبکه و امنیت تبادل اطلاعات، خدمات دولت الکترونیک و مخابرات و آموزش و پژوهش را شامل میشود. اتوکام، بزرگترین رویداد حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اصفهان است رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای اصفهان نیز در این نشست خبری گفت: بزرگترین رویداد حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نمایشگاه اتوکام است که توجه زیادی در کشور به این بخش از فناوری و اطلاعات صورت میگیرد.

پاویون نرم افزار به عنوان اصلی ترین مرکز شرکت های مطرح و برندهای تولید کننده نرم افزار در نمایشگاه اتوکام 2019 اصفهان به شمار می رود . سیوان نیز در کنار برندهای مطرح استان اصفهان آماده خدمت رسانی به کلیه شرکت ها ، استارتاپ ها ، ارگان ها و سازمان هایی هستند که راهکارهای نرم افزاری را به عنوان پیشران بهره وری و اقتصادی درک نموده اند.

طراحی نرم افزار اندروید | طراحی اپلیکیشن اندروید | طراحی وب اپلیکیشن | ساخت وب اپلیکیشن | وب اپ | وب اپلیکیشن
زمان اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه : 9:00 الی 18:00 - روزهای پنجشنبه : 9:00 الی 14:00
اصفهان ، میدان احمدآباد ، خیابان ولیعصر، خیابان خواجه نظام الملک ، نبش کوچه 3ساختمان اداری ، طبقه 4
32261802 - 031
ایمیل روابط عمومی info@c1sys.com
ایمیل پشتیبانی support@c1sys.com
ایمیل فروش sales@c1sys.com

گروه نرم افزاری سیوان


The Future Is Here