می خواهید استارتاپ خود را راه اندازی کنید ؟

می خواهید استارتاپ خود را راه اندازی کنید ؟ 900 600 شتاب دهنده سیوان

می خواهید استارتاپ خود را راه اندازی کنید ؟

شما برای راه اندازی استارتاپ باید ابتدا آمادگی لازم برای ورود به این محیط کاری را پیدا کنید. با وجود همه جذابیت‌هایی که این نوع محیط کسب و کار دارد، ولی همه افراد در آن موفق نیستند. استارتاپ خود را راه اندازی کنید ، فقط قبل از شروع کار باید موارد زیر را بررسی کنید.

  1. آیا انگیزه و روحیه کار در یک تیم استارتاپ را دارید؟
  2. آیا می‌توانید روزانه با چندین مسئله روبرو شده و یک به یک آنها را حل کنید؟
  3. چقدر ریسک های پیش روی کار ، بر انگیزه شما تاثیر دارد؟
  4. چقدر می توانید بر روی یک هدف اصلی در زندگی متمرکز شده و صبر و استقامت داشته باشید؟ تابحال چقدر در هدف‌گذاری‌های خود موفق بوده اید؟

درست است که در استارتاپ هیچ تضمینی برای موفقیت وجود ندارد. اما می توانید با مدیریت صحیح کار و داشتن نقشه راه مناسب و استفاده درست از منابع محدود خود ، احتمال موفقیت را افزایش دهید. بهتر است در ابتدا نقاط ضعف و قوت خود را به عنوان یک دارنده کسب و کار نوپا مورد ارزیابی قرار دهید. با دقت به پرسش های زیر توجه کنید؛

  • با افراد و شخصیت های مختلف چگونه برخورد می‌کنید؟

اعضای تیم استارتاپی یا صاحبان کسب و کار نیازمند توسعه روابط کاری با افراد زیادی هستند. از جمله آنها مشتریان ، فروشندگان ، کارمندان ، سرمایه‌گذاران ، بانکداران ، مشاوران و متخصصان حرفه ای مانند حسابداران ، وکلا . آیا شما می توانید با یک مشتری پیگیر ، یک فروشنده غیر قابل اعتماد و یا یک کارمند بد اخلاق سر و کار داشته باشید؟

  • چگونه تصمیم می گیرید؟ آیا توانمندی لازم برای تصمیمات در مقاطع حساس را دارید؟

اعضای تیم استارتاپی یا صاحبان کسب و کار کوچک نیازمند تصمیم گیری های سریع و با اطلاعات محدود و تبعات فراوان هستند. چون زمان و منابع کاری در تیم های استارتاپ و یا کسب و کارهای کوچک محدود است.

  • آیا دارای استقامت روحی و جسمی کافی برای شروع و ساخت یک استارتاپ هستید؟

داشتن یک استارتاپ و یا کارآفرینی ، جالب و مفید ، اما در عین حال طاقت فرسا است. آیا می‌توانید هر روز هفته ، روزی ۱۲ ساعت فعالیت و کار داشته باشید و در عین حال برخورد مناسبی با مشتری ها یا شرکا داشته باشید؟

  • آیا توانمندی برنامه ریزی و سازماندهی یک تیم کاری را دارید؟

تحقیقات نشان می دهد که برنامه ریزی ها و سازماندهی های ضعیف ، عامل شکست در کار می‌شوند. سازماندهی تیم کاری و برنامه ریزی مالی و اجرایی برای پیشرفت کار ، می تواند از بسیاری شکست ها جلوگیری کند. البته کارکردن در چارچوب یک برنامه و سازماندهی هم مهارت بسیار مهمی است.

  • آیا ثبات قدم و استحکام لازم را در کار دارید؟

بیشتر افراد تیم استارتاپ و صاحبان کسب و کارهای کوچک ، از قبول مسئولیت های سنگین به سرعت خسته و دلسرد می شوند. درحالیکه تنها مهارت های لازم و انگیزه قوی ، در حفظ و پیشبرد کار می‌تواند به شما کمک کند.

  • آیا می دانید کسب و کار شما چگونه بر روابط و شرایط زندگی شما اثر می‌گذارد؟

در ماه‌های اولیه راه اندازی استارتاپ یا کسب و کار جدید ، ممکن است کار وقت زیادی از شما بگیرد. این موضوع باعث می‌شود شما وقت کمتری برای ارتباط با افراد خانواده و دوستان داشته باشید. باید کاملا مطمئن باشید که آنها در طول این زمان شما را حمایت می‌کنند و شرایط شما را درک می‌کنند. همچنین تا زمانیکه کسب و کار شما سودآور شود ، ممکن است با مشکلات مالی بسیاری مواجه شوید که چند ماه یا سال به طول انجامد آیا شما قادرید خود را با استانداردهای پایین تر زندگی تطبیق دهید؟

طراحی نرم افزار اندروید | طراحی اپلیکیشن اندروید | طراحی وب اپلیکیشن | ساخت وب اپلیکیشن | وب اپ | وب اپلیکیشن
زمان اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه : 9:00 الی 18:00 - روزهای پنجشنبه : 9:00 الی 14:00
اصفهان ، میدان احمدآباد ، خیابان ولیعصر، خیابان خواجه نظام الملک ، نبش کوچه 3ساختمان اداری ، طبقه 4
32261802 - 031
ایمیل روابط عمومی info@c1sys.com
ایمیل پشتیبانی support@c1sys.com
ایمیل فروش sales@c1sys.com

گروه نرم افزاری سیوان


The Future Is Here