با طراحی سایت شرکتی کسب و کار خود را متحول کنید

با طراحی سایت شرکتی کسب و کار خود را متحول کنید 1920 1280 شتاب دهنده سیوان

با طراحی سایت شرکتی کسب و کار خود را متحول کنید 

برای داشتن وب سایت شرکتی اختصاصی و مدرن نیاز به تیم فنی ، متخصص و خوش سلیقه جهت اهداف طراحی سایت خود دارید که این تیم در قالب شرکت طراحی سایت شرکتی با نهایت دقت و کیفیت ممکن با شما همراه بوده و جایگاه ویژه ای را برای کسب و کار شما در فضای مجازی ایجاد کنند. ازحسن انتخاب و سلیقه شما جهت طراحی سایت شرکتی مفتخریم همچنان با ما همراه باشید.

شما به احتمال زیاد با جستجوی عبارت های طراحی سایت شرکتی یا طراحی وب سایت شرکتی ، به این صفحه رسیده اید. پس باز هم به احتمال زیاد صاحب کسب و کار معتبری دارید و تمایل دارید برند خود را در فضای مجازی همچون دنیای واقعی بزرگ و زیبا ماندگار کنید .

بیایید به فرض بالا برگردیم که شما عبارت طراحی سایت شرکتی را جستجو کردید و از صفحه اول گوگل به این صفحه ارجاع داده شده اید. بدین ترتیب نتیجه می گیریم که اگر شما به دنبال خدمات طراحی سایت شرکتی هستید ، تمایل دارید که شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت شرکتی معتبری همچون سیوان در کنار شما باشد.

داشتن یک وب سایت تازه شروع کار است و شما با افتتاح شعبه آنلاین کسب و کار خود بایستی جایگاه ویژه ای برای آن تعریف کنید که همانطور که دنیای واقعی موقعیت کسب و کار سبب رشد کسب و کار می شود در فضای مجازی نیز در بهترین موقعیت باشید و بهتر دیده شوید

خلاصه اینکه وب سایت شما در موتورهای جستجویی مانند گوگل باید جایگاه خوبی داشته باشد و بسیار مهم است که در موقعیت خوب هم باقی بماند .

با توجه به اینکه هدف شما معمولا از راه اندازی وب سایت شرکتی ، افزایش فروش می باشد ، پس بایستی اصول سئو در طراحی وب سایت شرکتی شما رعایت شود .

تیم طراحی سایت شرکتی سیوان با دانش فنی بالا و به روز خود می توانند شما را یاری کنند تا پس از طراحی سایت شرکتی جایگان وب سایت شرکتی شما نیز در موتورهای جستجو بهبود یابد .

طراحی سایت شرکتی حرفه ای چیست  ؟

یک سایت شرکتی حرفه ای ، کاتالوگ خدمات و فعالیت‌های شماست و بدون آن قطعا ورود به بازار هدف ، غیرممکن یا به سختی امکان‌پذیر است. امروز دروازه‌های ورود به خانه‌های مردم ، کاغذی نیستند و شما بایستی با طراحی سایت شرکتی حرفه ای نگاه خود را فرامرزی کنید و به همین دلیل معمولا وب سایت های شرکتی حرفه ای چند زبانه هستند.

یکی از اصلی ترین خدمات  برای هر کسب و کار موفقی در ایران راه اندازی سایت شرکتی می باشد ، چرا که در عصر حاضر با پیشرفت علم و تکنولوژی و ارتباط روزافزون افراد با اینترنت جهت تامین نیازهایشان وجود یک سایت جذاب و کاربرپسند را واجب می کند. بنابراین برای اینکه خدمات و محصولات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید ، بهتر است به فکر راه اندازی وب سایت شرکتی باشید و فرصت را از دست ندهید .

چنانچه قصد راه‌اندازی وب سایت شرکتی برای کسب و کار خود هستید ، ابتدا به یک شرکت طراحی سایت معتبر و با رزومه عالی مراجعه کنید و پروژه طراحی سایت شرکتی حرفه‌ای را به او بسپارید.

انتخاب شیوه طراحی سایت شرکتی  :

چنانچه به دنبال راه‌اندازی یک سایت برای خود و یا سایتی برای کسب ‌و کارتان هستید، اولین چالش پیشروی شما انتخاب شیوه طراحی سایت خواهد بود. در حالت کلی دو روش استفاده از cms  و کد نویسی برای پیاده‌سازی وب‌سایت‌ها وجود دارد. باید به این نکته توجه داشت که انتخاب روش صحیح و مناسب طراحی سایت بسیار مهم و حائز اهمیت است. زیرا هنگامی که شما به یک شرکت طراحی ‌سایت شرکتی مراجعه می‌کنید پس از انتخاب یکی از این دو گزینه ، میزان هزینه‌ و مدت زمان تحویل و نیز شیوه استفاده از سایت متفاوت و تأثیرگذار خواهد بود.

طراحی سایت شرکتی وردپرس :

وردپرس به عنوان یکی از قدرتمندترین cms های جهان ، گزینه مناسبی برای طراحی وب سایت شرکتی مبتنی بر cms به حساب می آید . کسانی که با وردپرس برای گسترش حرفه خود فعالیت می‌کنند ، نیاز به پشتیبانی دائمی برای افزایش بازدید ، سئو و بهینه‌سازی سایت خود دارند. طراحی وب سایت شرکتی با وردپرس یکی از خدمات طراحی وب سایت شرکتی سیوان می باشد .

لازم به ذکر است طراحی سایت وردپرس برای وب سایت های شرکتی اختصاصی که نیاز به تعریف رویه های سازمانی و فرآیند محور ندارند بهترین گزینه به حساب می آید و با توجه به عدم نیاز به دانش برنامه نویسی ، با اموزشی که تیم سیوان به نیروی انسانی شما می دهد ، شما می توانید به راحتی بروزرسانی وب سایت شرکتی خود را به دست بگیرید و بروزرسانی نمایید .

طراحی سایت شرکتی کدنویسی :

هر شرکتی با توجه به فرآیندهای سازمانی خود و نوع درآمد زایی ‌اش وبسایت شرکتی منحصر به خود را لازم دارد. امروزه اکثر مشتریان و کارفرمایان تمایل دارند با وب‌سایت شرکتی رسمی و حرفه‌ای روبه‌رو شوند که نیازهای اختصاصی آن‌ها را پاسخ دهد و بتوانند خدمات لازم را دریافت کنند. طراحی سایت شرکتی با روش های متنوع کدنویسی برای کارفرمایانی که صرفا از وب سایت برای امور اطلاع رسانی نمی خواهند بهره ببرند و تمایل دارند فرایندهای سازمانی خود را در قالب وب سایت پیاده سازی کنند بسیار کاربردی می باشد.

از جمله قابلیت های اساسی طراحی سایت شرکتی کدنویسی ، قابلیت توسعه مبتنی بر فرآیندهای سفارشی می باشد .

نکاتی برای انتخاب شرکت طراحی سایت شرکتی  :

طراحی سایت شرکتی خدمتی است که بسیاری از شرکت های رایانه ای به مشتریان خود ارائه می دهند. اما طراحی وب سایت شرکتی حرفه ای فراتر از طراحی سایت است و موفقیت یا عدم موفقیت پروژه می تواند تاثیر بسیاری در رشد یا نزول برند شما داشته باشد. شرکت سیوان به عنوان یکی از شرکت های معتبری نرم افزاری آماده ارائه خدمات طراحی سایت شرکتی حرفه ای می باشد .

همکاری با سیوان شروع دارد و پایانی ندارد …

طراحی نرم افزار اندروید | طراحی اپلیکیشن اندروید | طراحی وب اپلیکیشن | ساخت وب اپلیکیشن | وب اپ | وب اپلیکیشن
زمان اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه : 9:00 الی 18:00 - روزهای پنجشنبه : 9:00 الی 14:00
اصفهان ، میدان احمدآباد ، خیابان ولیعصر، خیابان خواجه نظام الملک ، نبش کوچه 3ساختمان اداری ، طبقه 4
32261802 - 031
ایمیل روابط عمومی info@c1sys.com
ایمیل پشتیبانی support@c1sys.com
ایمیل فروش sales@c1sys.com

گروه نرم افزاری سیوان


The Future Is Here